Ana Sayfa Menajerimi Ara Menajerimi Ara Sevinç Kimdir? Ayşe Köksal Yaşı

Menajerimi Ara Sevinç Kimdir? Ayşe Köksal Yaşı

Başarılı oyuncu Menajerimi Ara dizisinde Sevinç kimdir ve canlandıran Ayşe Köksal eşi, dizileri, nereli ve yaşı gibi bilgileri sunduk.

Ahsen Eroğlu‘nun korona virüs kapsamında bir süre daha dinlenmesini ön gören yapımcı şirket, senaristler vasıtası ile Dicle karakteri için çeşitli ayarlamalar yaptı.

Bu noktada Menajerimi Ara yeni asistan kim olacağı merak konusu iken Ayşe Köksal ile bu sorun çözülmüş oldu.

Ahsen Eroğlu, Menajerimi Ara dizisinden ayrıldı mı? şeklinde merak eden dostlarımıza açıkça belirtelim:

– Hayır ayrılmadı, yalnızca bir süre ara verdi. Bu noktada Dicle karakteri geri gelece ve Ahsen Eroğlu‘nu tekrar ekranlarda göreceğiz.

Sevilen oyuncunun daha önce hangi projelerde yer aldığını veya özel hayatı ile ilgili bazı özet bilgileri öğrenmek isterseniz hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Ayrıca dizi içinde nasıl bir karakter olduğunu, dizide neleri etkilediği ile alakalı çeşitli ipuçları da görebilirsiniz. İyi keyifler!

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Menajerimi Ara Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Menajerimi Ara dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Menajerimi Ara Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Menajerimi Ara Sevinç Kimdir?

Canlandıran:Ayşe Köksal
Yaşı:1996
Nereli:İstanbul
Kilosu:52 kg
Boyu:1.65 m
Sevgilisi, Eşi

Dicle ile Feris’in arasında çıkan bir anlaşmazlık yüzünden Dicle’nin işine son verilir. Dicle’yi işten atan Feris, derhal yeni bir asistana ihtiyaç duyacaktır.

Feris’in işe aldığı yeni asistan ile çalışma hayatına devam edecekler ve bundan sonrası nasıl olaylar bizi karşılayacak göreceğiz.

Dicle, ağır çalışma koşullarına göğüs gerebilmişti. Yeni asistan böyle bir durum ile karşılaşınca nasıl tepki gösterecek birlikte göreceğiz.

Ayşe Köksal kimdir?

1996 İstanbul doğumludur. Eğitimlerini de yine memleketi İstanbul’da almıştır. Özel oyunculuk dersleri ile kendisini kameraönü ve temel oyunculuk alanında geliştirmiştir.

İlk profesyonel dizi oyunculuğu tecrübesini Menajerimi Ara dizisinde Sevinç karakterine hayat vererek elde etmektedir.

Bilindiği kadarı ile daha önce Robot Pinokyo isimli çocuk tiyatro oyununda ve Kralın Altınları oyununda yer almıştır.

Kendisi hakkında kişisel bilgiler oldukça azdır. Bu noktada isim benzerliği ile bir başka kişinin de bilgilerini vermek yanlış olacaktır. Değerli oyuncu ile ilgili edinilen tüm bilgileri sizler ile paylaşmaya devam edeceğiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Son zamanlarda Menajerimi Ara dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Sevinç rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

Ayşe Köksal Dizileri

  • Menajerimi Ara

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz