Ana Sayfa Emanet Emanet Nedim kimdir? Oğuz Yağcı Eşi, Nereli, Dizileri

Emanet Nedim kimdir? Oğuz Yağcı Eşi, Nereli, Dizileri

Karizmatik oyuncu Emanet Nedim kimdir ve canlandıran Oğuz Yağcı oynadığı dizileri, yaşı, nereli ve eşi gibi diğer detaylar.

Emanet Nedim kimdir?

Canlandıran:Oğuz Yağcı
Yaşı:1884
Nereli:İstanbul
Kilosu:92 KG
Boyu:1.88m
Sevgilisi, Eşi:Müge Yağcı, ayrıca bir oğlu var.

Kendi çıkarları için plan yapan ve çevresindeki insanların güvenini kazanarak hareket eden biridir, yani dizimizin kötü kalpli adamı diyebiliriz, sert duruşu ile çevresindeki insanları biraz korkutur.

Ayrıca İkbal ile aşk yaşamaktadır, daha doğrusu tüm planları da beraber yapmaktadır. Yaman onun arkadaşıdır, fakat ona sağdık değildik, sadece kendine sağdık olan biridir.

Oğuz Yağcı kimdir?

Son dönemlerde oldukça aktif bir dönem geçiren oyuncu 1884 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ayrıca Müge Yağcı ile evlidir, ve bir oğlu vardır.

Oyunculuk eğitimini Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde eğitim alarak tamamlamıştır. Fiziksel özellikleri ve sert duruşu ile genellikle kötü adam rolleri canlandırmaktadır. Ayrıca Mucize Doktor gibi sevilen yapımlarda da bulunmuştur.

İlk projesi 2007 yılında yer aldığı Arka Sokaklar yapımında olmuştur, burada tam 10 bölüm oynayarak, kariyerinin başındaki gibi için iyi bir tecrübe elde etmiştir. O günden bu yana toplamda 13 projede yer almıştır.

Oğuz Yağcı dizileri

  • Mucize Doktor
  • İstanbullu Gelin
  • Payitaht Abdülhamid
  • Savaşçı
  • Ulan İstanbul
  • Arka Sokaklar

Dizinin diğer aktörleri için Emanet Oyuncuları konusuna gidebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz