Ana Sayfa Masumlar Apartmanı Masumlar Apartmanı Emre Kimdir? Enes Demirkapı Yaşı

Masumlar Apartmanı Emre Kimdir? Enes Demirkapı Yaşı

Başarılı oyuncu Masumlar Apartmanı dizisinde Emre kimdir ve canlandıran Enes Demirkapı eşi, dizileri, nereli ve yaşı gibi bilgileri sunduk.

Sevilen oyuncunun daha önce hangi projelerde yer aldığını veya özel hayatı ile ilgili bazı özet bilgileri öğrenmek isterseniz hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Ayrıca dizi içinde nasıl bir karakter olduğunu, dizide neleri etkilediği ile alakalı çeşitli ipuçları da görebilirsiniz. İyi keyifler!

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Masumlar Apartmanı Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Masumlar Apartmanı dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Masumlar Apartmanı Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Masumlar Apartmanı Emre Kimdir?

Canlandıran: Enes Demirkapı
Yaşı: 1997
Nereli: İstanbul
Kilosu: 75 kg
Boyu: 1.82 m
Sevgilisi, Eşi

Neriman’dan acayip hoşlanmaktadır. Neriman ile birlikte vakit geçirmek ve onun daha önce tecrübe edemediği şeyleri göstermek istemektedir.

Neriman’ı dışarda köfte yemek için veya tatlı yemek için dışarı çıkarmaktadır. Ayrıca özünde iyi bir çocuktur, bu sebeple Neriman ile yakınlaşmasını ve onu sağa sola götürmesini izlemek oldukça keyiflidir.

Neriman da Emre’den hoşlanmıştır. Emre yakışıklı ve cool oluşu sebebi ile Neriman’ın etkilenmediğini söylemek yersiz olacaktır.

Enes Demirkapı Kimdir?

1997 İstanbul doğumludur. Eğitimini oyunculuk alanında almıştır. Özel oyunculuk eğitimleri de almaktadır. Oldukça iyi bir dansçıdır. Tarkan‘ın Yolla isimli şarkısındaki klipte dansçı olarak yer almıştır.

Dans etmeyi ve oyunculuk ile ilgilenmekten oldukça hoşlanan Enes Demirkapı ilk kez dizi oyunculuğu deneyimini Gülperi isimli dizide Gökhan karakterine hayat vererek elde etmiştir.

Yeşil gözlü, genç ve yakışıklı oyuncu yer aldığı tüm projelerde kendine bir şeyler katmayı başarmış ve giderek daha tecrübeli bir oyuncu haline gelmektedir.

Son zamanlarda Masumlar Apartmanı dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Emre rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

Enes Demirkapı Dizileri

  • Masumlar Apartmanı
  • Gülperi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz