Ana Sayfa Masumlar Apartmanı Masumlar Apartmanı Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Masumlar Apartmanı Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Masumlar Apartmanı dizisinin yönetmeni, yapımcısı ve senaristi hakkında özet bilgiler sunmak istedik. Müthiş bir ekiple beraberiz!

Bilindiği gibi gerçek bir hayat hikayesinden esinlenerek Dr. Gülseren Budayıcıoğlu‘na ait Madalyonun İçi isimli romandan esinlenerek hazırlanmıştır. Müthiş bir yazar, müthiş bir kitap.

OGM Pictures tarafından TRT 1 ekranları için hazırlanan Masumlar Apartmanı dizisinin yapımcısı Onur Güvenatam olarak karşımıza çıkıyor.

Onur Güvenatam ismi denilince gerçekten çok fazla yapılmış iş ortaya çıkıyor. Bunlardan bazılarını sizlere hatırlatıp dizinin yönetmeni hakkında bilgi vereceğim.

Yapımcısı olduğu projeler içerisinde Atiye dizisi ve Hakan: Muhafız olduğunu belirtelim. Ayrıca Doğduğun Ev Kaderindir ile uzun süre ekranlarda gördüğümüz İstanbullu Gelin de yer almaktadır.

Bahsedilen dizilere başarılı bir şekilde yapımcılık yapmış olan tecrübeli bir isim olduğunu görebildik.

Ardından Masumlar Apartmanı dizisinin yönetmeni hakkında bilgi verelim. Yönetmen koltuğunda oturan isim Çağrı Vila Lostuvali oldu. Bu isim size Poyraz Karayel dizisinden tanıdık gelebilir. Zira bu dizide 82 bölüm yönetmenlik yapmıştı.

Ayrıca Suskunlar dizisinde 12 bölüm, İntikam dizisinde 22 bölüm, Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde ise 20 bölüm yönetmenlik yapmış profesyonel ve tecrübeli bir isimle beraberiz.

Senaryo tarafında kalem tutan isim Deniz Madanoğlu oldu. Başarılı senarist bugüne değin 5 dizide senaryo yazarlığı yapmıştır.

Bunları hızlıca göstermek gerekirse: Şubat dizisinde 20 bölüm, Urfalıyam Ezelden, Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde 17 bölüm, Bir Aile Hikayesi dizisinde ise 18 bölüm yazarlık katkılarında bulunmuştur.

Görüldüğü üzere gerçekten müthiş bir yönetim ekibi ile birlikteyiz. Ortaya kötü bir dizinin çıkması oldukça zor gözüküyor. Siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz, yorumlarınızı aşağıda paylaşabilirsiniz.

Bu güzel ekibin ortaya çıkaracağı işi hep birlikte yakından takip edeceğiz. İnanıyoruz ki Türk halkının da sevebileceği güzel bir proje göreceğiz.

Bu arada Masumlar Apartmanı dizisi tüm oyuncuları hakkında güzel bir liste görmek isterseniz bu yazımıza davetlisiniz: Masumlar Apartmanı Tam Oyuncu Listesi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz