Ana Sayfa Menajerimi Ara Menajerimi Ara Emir Kimdir? Burak Tozkoparan Sevgilisi

Menajerimi Ara Emir Kimdir? Burak Tozkoparan Sevgilisi

Yakışıklı ve beğenilen isim Menajerimi Ara Emir Kimdir ve canlandıran Burak Tozkoparan sevgilisi, dizileri ve boyu gibi ayrıntılar.

Menajerimi Ara Emir Kimdir?

Canlandıran:Burak Tozkoparan
Yaşı:14 Kasım 1992
Nereli:İstanbul
Kilosu:74 KG
Boyu:1.80 m
Eşi / Sevgilisi:Biran Damla Yılmaz

Yakışıklı bir gençtir, çevresindeki herkesin dikkatini çeker, elbette onun da hayatında hedefler vardır ve pek çok şeyin peşinden koşar.

Fakat genelde kolay bir şekilde elde eder, yakışıklılığı ve zenginliği sayesinde. Bu yüzden biraz havalı ve şımarık bir karaktere sahiptir.

Burak Tozkoparan kimdir?

Son zamanlarda oldukça aktif olan yakışıklı oyuncu 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir, ayrıca eğitimini Okan Üniversitesinde Sinema ve Televizyon bölümünü bitirerek tamamlamıştır.

Fiziği ile dikkat çeken isim kısa bir sürede ismini duyurmayı başarmış. İlk dizisi 2014 yılında Paramparça adlı dizi idi ve burada tam 93 bölüm rol aldı, ilk dizisi olmasına rağmen bu oldukça yüksek bir rakam ve değerli bir tecrübe.

Bu dizi ile ismini duyurmasının ardından Kırgın Çiçekler gibi dizilerde yer aldı, yer aldığı yapımlarda yüksek bölüm sayısına genelde ulaştı. Kariyerinin ilk gününden bu yana toplamda 8 projede bulunarak tanınan bir isim haline geldi.

Burak Tozkoparan Dizileri

  • Gençliğim Eyvah
  • Tek Yürek
  • Kırgın Çiçekler
  • Param Parça

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Menajerimi Ara Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz