Ana Sayfa Oyuncular Seni Çok Bekledim Ayliz kimdir? İrem Helvacıoğlu Yaşı, Boyu

Seni Çok Bekledim Ayliz kimdir? İrem Helvacıoğlu Yaşı, Boyu

Değerli oyuncu Seni Çok Bekledim dizisinde Ayliz kimdir ve canlandıran İrem Helvacıoğlu yaşı, İrem Helvacıoğlu sevgilisi, İrem Helvacıoğlu boyu, İrem Helvacıoğlu dizileri gibi bilgiler sunduk!

Efsane dizinin oyuncularına yakından bakma fırsatı elde ediyoruz. Kişisel bilgileri ile ilgili bir özet olarak düşünebilirsiniz. Ayrıca bu kişilerin dizide nasıl bir karakteri oynadığına da bakabilirsiniz.

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Seni Çok Bekledim Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

 

Seni Çok Bekledim dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Seni Çok Bekledim Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

 

Seni Çok Bekledim Ayliz Kimdir?

 

Canlandıran: İrem Helvacıoğlu
Yaşı: 2 Şubat 1990
Nereli: Almanya
Kilosu: 59 kg
Boyu: 1.70 m
Eşi / Sevgilisi: Feyza Aktan (2018-2019)

Kendi ayaklarının üstünde durabilmiş ve babasız büyümenin verdiği dezavantajı kendisini geliştirmek için bir avantaja dönüştürmüştür.

Eksik gördüğü şeylerin üstüne giderek kendini güçlendirmiş ve yaşamını kendi kurmuştur. Özgür bir yapısı vardır.

Güzel ve güçlü bir karaktere sahiptir. Kendini ve sevdiklerini korumanın ne demek olduğunu çok iyi biliyor. Zorlukların ise üretmek ve zamanın karşısına çıkardıkları ile geçebileceğini biliyor.

Kadir ile karşılaşması bir tesadüf olmuş olabilir ama Kadir’den hoşlandığını hissetmiştir. Hikayenin ilerleyen kısımlarında başlarından geçecek olayları birlikte takip edeceğiz.

 

İrem Helvacıoğlu Kimdir?

2 Şubat 1990 Almanya doğumludur. Eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimleri alarak elde etmiştir.

 

Profesyonel anlamda ilk dizi oyunculuğu deneyimini Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi dizisinde Narin karakterine hayat vererek elde etmiştir.

Ardından hiç vakit kaybetmeden 2012-2013 yılları arasında Muhteşem Yüzyıl dizisinde Nurbahar Hatun karakterini canlandırmıştır. Burada 15 bölüm oynamıştır.

 

Genel olarak oyuncusu olduğu dizilerde uzun süreler oynayabilmiş ve bu yönden de oyunculuk alanında kendini geliştirebilme fırsatları elde etmiştir.

No: 309 dizisinde 40 bölüm Pelinsu Yalın karakterini oynamıştır. Ancak özellikle Sen Anlat Karadeniz dizisinde Nefes karakteri ile tüm Türkiye tarafından tanınan bir oyuncu haline gelmiştir.

 

Son zamanlarda Seni Çok Bekledim dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Ayliz rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

 

İrem Helvacıoğlu Dizileri

  • Seni Çok Bekledim
  • Sen Anlat Karadeniz
  • No: 309
  • Güneşin Kızları
  • Kurtlar Vadisi: Pusu
  • Muhteşem Yüzyıl
  • Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz