Ana Sayfa Diziler Seni Çok Bekledim Konusu, Nerede Çekiliyor? Yönetmeni, Yapımcısı, Senaristi

Seni Çok Bekledim Konusu, Nerede Çekiliyor? Yönetmeni, Yapımcısı, Senaristi

Seni Çok Bekledim dizisinin konusu, yönetmeni, yapımcısı ve senaristi hakkında özet bilgiler ile beraberiz. Tecrübeli bir ekip ile karşı karşıyayız.

Yakında Star TV ekranlarında yayınlanması planlanan Seni Çok Bekledim dizisi tanıtım fragmanları gösterilmeye başlandı. Bol bol çöl sahnelerinin yer aldığı tanıtımda izleyiciler Seni Çok Bekledim nerede çekiliyor sorusunu merak eder oldu.

Dizi Türkiye olarak biz de Seni Çok Bekledim dizisinin konusu nedir? Dizi nerede çekildi? Seni Çok Bekledim yönetmeni ve senaristi kim? Dizi ne zaman yayınlanacak? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda ele alacağız.

 

Seni Çok Bekledim Dizisinin Konusu

Özcan Deniz’in kaleme aldığı Seni Çok Bekledim dizisi gerçek bir hikayeyi konu almıştır. Dizinin konusuna baktığımızda;

Başarılı iş insanı olan Kadir (Özcan Deniz) ile babasız büyümüş, yıllarca kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan fotoğrafçı Ayliz’in (İrem Helvacıoğlu) aşk hikayesini ele alıyor.

Kadir, (Özcan Deniz) yıllardır ailesinden uzakta kendine bir hayat kurmuş, başarılı bir işadamı olmuştur. Hayatının tek eksikliği aşktır.

Beklenmedik bir anda hayatına giren fotoğrafçı Ayliz (İrem Helvacıoğlu) ile karşılaşınca yıllardır beklediği aşkın Ayliz olduğunu anlar.

Kadir ve Ayliz’in birlikte inanılmaz bir mucizeye tanıklık edeceklerdir. İkili kendilerini bir anda bitmek bilmeyen bir maceranın içerisinde bulur.

 

Seni Çok Bekledim Hangi Kanalda Ne Zaman Yayınlanacak? 

Ocak 2021 itibari ile dizinin 2. tanıtım fragmanı da yayınlanmıştır. Dizi için düşünülen kanal Star TV. Ancak ne zaman yayınlanacağı konusunda henüz tam net bir tarih verilmemiştir.

 

Seni Çok Bekledim dizisi ne zaman yayınlanacak araması ile bu sayfamıza geldiyseniz 06.01.2021 tarihi itibari ile herhangi bir tarih veremiyoruz. Ancak dizinin yayın tarihi kesinleşince sizinle paylaşacağız. Bizi takip etmeye devam edin.

Tanıtım fragmanları yayınlandı bile. Dizinin tanıtım fragmanlarını aşağıda izleyebilirsiniz.

Seni Çok Bekledim Fragman 1

 

Seni Çok Bekledim 2. Fragman

 

Seni Çok Bekledim Yönetmeni, Yapımcısı ve Senaristi Kim?

Dizinin yönetmenliğini “Git Başımdan”, “Kayıtdışı” ve “Ali Ayşe’yi Seviyor” gibi yapımların da yönetmenliğini yapmış olan senarist ve yönetmen Şahin Altuğ yapacak.

Seni Çok Bekledim dizisinin senaristi, yapımcısı ve başrol oyuncusu Özcan Deniz.

Özcan Deniz’in hem yapımcı, hem senarist hem de başrol oyuncusu olarak Kadir karakterini canlandıracağı Seni Çok Bekledim dizisinin alacağı reytingler şimdiden merak ediliyor.

 
Seni Çok Bekledim Dizisi Nerede Çekiliyor?

 

seni çok bekledim yönetmeni senaristi yapımcısı
seni çok bekledim yönetmeni senaristi yapımcısı

Çöl sahnelerinin yer aldığı tanıtım fragmanından sonra izleyiciler Seni Çok Bekledim nerede çekiliyor sorusunun cevabını arıyor. Dizide gösterilen çöl sahneleri Katar’ın başkenti Doha’da çekildi. Türkiye’deki çekimlerin bir kısmı Erzurum’da gerçekleşirken büyük bölümü İstanbul’da çekilmektedir.

Dizinin Katar’daki çekimlerinde Katar Emiri Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamed Al Sani’nin kız kardeşi Sheikha Al-Mayassa bint Hamad bin Khalifa Al-Thani ekip ile özel olarak ilgilenmiştir.

 

Skala Yapım ve Dnz Film yine oldukça heyecan uyandırıcı bir proje ile karşımıza çıkıyor. Star TV ekranlarında yayınlanacak dizinin şu sıralar bu yazı kaleme alınırken yayın günü belli değildir.

 

Skala Yapım ve Dnz Film gibi tecrübeli yapımlar sayesinde ve Özcan Deniz ayrıntısı ile sevilen bir dizi olabileceğiniz belirtelim. Bu arada dizinin drama ve romantik alanında olduğu görülmektedir.

 

Görünen o ki Star TV‘ye güzel akşam dizilerinden bir tanesi daha eşlik edecek.

 

Dizinin Türk halkı tarafından sevilip sevilmeyeceği konusunda bir fikir beyan etmek şu an için erken. Fakat Ortadoğu’da hatırı sayılır bir izleyici kitlesi edinecek gibi duruyor.

seni çok bekledim konusu
seni çok bekledim konusu

 

Bu arada dizisinin tüm oyuncuları hakkında güzel bir liste görmek isterseniz bu yazımıza davetlisiniz: Seni Çok Bekledim Tam Oyuncu Listesi

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz