Ana Sayfa Televizyon Seni Çok Bekledim Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Seni Çok Bekledim Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

0

Seni Çok Bekledim dizisinin yönetmeni, yapımcısı ve senaristi hakkında özet bilgiler ile beraberiz. Tecrübeli bir ekip ile karşı karşıyayız.

Skala Yapım ve Dnz Film yine oldukçaheyecan uyandırıcı bir proje ile karşımıza çıkıyor. Star TV ekranlarında yayınlanacak dizinin şu sıralar bu yazı kaleme alınırken yayın günü belli değildir.

Yönetmen koltuğunda karşımıza çıkan isim Şahin Altuğ oldu. Kendisini Gün On4 dizisinden hatırlıyoruz. Ayrıca Zalim İstanbul dizisinde 7 ve Mehmed: Bir Cihan Fatihi dizisinde ise 6 bölüm yardımcı yönetmenlik yaptığını da belirtelim.

Not: Senaryo tarafında kalem tutan isim henüz belli değildir. Hakkında bilgi edindiğiiz gibi bu paragraf değiştirilecektir. Şimdilik not olarak burada belirtiyorum.

Skala Yapım ve Dnz Film gibi tecrübeli yapımlar sayesinde ve Özcan Deniz ayrıntısı ile sevilen bir dizi olabileceğiniz belirtelim. Bu arada dizinin drama ve romantik alanında olduğu görülmektedir. Konusu hakkında da ufak bir haber yapıldı.

Görünen o ki Star TV‘ye güzel akşam dizilerinden bir tanesi daha eşlik edecek.

Dizinin Türk halkı tarafından sevilip sevilmeyeceği konusunda bir fikir beyan etmek şu an için erken. Dizi yayınlandığında birlikte izleyip göreceğiz. Ekibe şimdiden başarılar dileyelim!

Bu arada Seni Çok Bekledim dizisi tüm oyuncuları hakkında güzel bir liste görmek isterseniz bu yazımıza davetlisiniz: Seni Çok Bekledim Tam Oyuncu Listesi

DÜŞÜNCENİ YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz