Ana Sayfa Oyuncular Seni Çok Bekledim Kadir kimdir? Özcan Deniz Yaşı, Boyu

Seni Çok Bekledim Kadir kimdir? Özcan Deniz Yaşı, Boyu

Değerli oyuncu Seni Çok Bekledim dizisinde Kadir kimdir ve canlandıran Özcan Deniz yaşı, Özcan Deniz  sevgilisi, Özcan Deniz boyu, Özcan Deniz dizileri gibi bilgiler sunduk!

Efsane dizinin oyuncularına yakından bakma fırsatı elde ediyoruz. Kişisel bilgileri ile ilgili bir özet olarak düşünebilirsiniz. Ayrıca bu kişilerin dizide nasıl bir karakteri oynadığına da bakabilirsiniz.

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Seni Çok Bekledim Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Seni Çok Bekledim dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Seni Çok Bekledim Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

 

Seni Çok Bekledim Kadir Kimdir?

 

Canlandıran: Özcan Deniz
Yaşı: 19 Mayıs 1972
Nereli: Ankara
Kilosu: 77 kg
Boyu: 1.80 m
Eşi / Sevgilisi: Feyza Aktan (2018-2019)

Ailesinden uzak, bir başına başladığı bu yolduculukta Kadir, çalışıp çabalayıp iyi bir iş adamı olmuştur.

Yer aldığı projelerde büyük özveri ile çalışır. Bu çalışmalarının meyvesini de zamanla alır. Çevresinde saygınlığı olan ve yaptığı işler sevilen başarılı bir iş adamıdır.

 

Yalnız hayata alışmış ve tek başına hareket etmenin verdiği özgürlüğü tatmış biridir. Hayatı Ayliz ile kesişince bu özgürlük anlayışı nasıl etkilenece?

Kadir ve Ayliz birbirlerinde olmayan şeyleri tamamlayacak ve bir bütün haline gelecek. Ancak bu birliktelik sorunlara da yol açabilmektedir.

Ayrıca Ayliz, babasız büyümenin verdiği zorlukları çekmiş biridir. Kadir’in hayatı Ayliz ile kesişince ve hikaye ilerledikçe birçok mucizeye tanıklık edecekler.

 

Özcan Deniz Kimdir?

19 Mayıs 1972 Ankara doğumludur. Aslen Ağrılı olduğu bilinmektedir. Çocukluk ve gençlik yıllarını Aydın’da geçirmiştir.

Bu yıllarda amatör oyunlar yazıp arkadaş çevresi ile bunları oynamıştır. Yine aynı dönem müzik ve şarkıya olan ilgisini keşfetmiştir.

Aydın’da sahne almaya başladı, giderek ünlendi ve İzmir’de, Antalya’da sahne almaya başladı.

89′ yılında Almanya Münih’e gitmiştir. Müzik çalışmalarına burada devam etmiştir. İlk albümünü 1992 yılında Yine Ağlattın Beni‘yi çıkararak elde etmiştir.

Yıllar boyunca şarkıcı, besteci, oyuncu ve yönetmen kimlikleri ile tanındı. Yapımcısı olduğu projeler oldu. Yıllar boyunca çalışıp Türkiye’de tüm kesimlerin tanıdığı biri haline geldi.

 

Başarılı sanatçının yer aldığı ilk profesyonel dizi seti 1995 senesinde Reyting Hamdi olmuştur. Burada Özcan ismi ile oynamıştır.

 

Ardından Aşkın Dağlarda Gezer dizisinde Zal rolüne hayat vermişti. Ancak dizi oyunculuğu alanında kendisini geliştirmesinde büyük katkısı olan Asmalı Konak dizisinde Seymen Karadağ’ı canlandırarak büyük çıkış elde etmiştir.

Özellikle İstanbullu Gelin dizisinde Faruk Boran rolü ile 87 bölüm sahne alması ile iyiden iyiye oyunculuk alanında oldukça tecrübeli bir profesyonel olmuştur.

Son zamanlarda Seni Çok Bekledim dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Kadir rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

 

Özcan Deniz Dizileri

 • Seni Çok Bekledim
 • İstanbullu Gelin
 • Kaderimin Yazıldığı Gün
 • Karagül
 • Samanyolu
 • Aşk Yakar
 • Kader
 • Haziran Gecesi
 • Asmalı Konak
 • Aşkın Dağlarda Gezer
 • Reyting Hamdi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz