Ana Sayfa Oyuncular Arka Sokaklar Servan kimdir? Serhat Midyat Yaşı, Boyu

Arka Sokaklar Servan kimdir? Serhat Midyat Yaşı, Boyu

Değerli oyuncu Arka Sokaklar dizisinde Servan kimdir ve canlandıran Serhat Midyat yaşı, sevgilisi, boyu, dizileri gibi bilgiler sunduk!

Efsane dizinin oyuncularına yakından bakma fırsatı elde ediyoruz. Kişisel bilgileri ile ilgili bir özet olarak düşünebilirsiniz. Ayrıca bu kişilerin dizide nasıl bir karakteri oynadığına da bakabilirsiniz.

Erler Film tarafından hazırlanan ve yönetmenliğini Orhan Oğuzun yaptığı, Ozan Yurdakul ve Sinan Yurdakul tarafından senaryosu yazılan Arka Sokaklar dizisine yeni bir oyuncu katıldı.

Arka Sokaklar Servan Kimdir?

Canlandıran:Serhat Midyat
Yaşı:22 Aralık 1966
Nereli:İstanbul
Kilosu:85 kg
Boyu:1.82 m
Eşi / Sevgilisi:

Dizide Rıza babanın peşinde olduğu tehlikeli biridir Servan. Dikkat edilmesi gereken Servan’ı yakalamak için Rıza baba ve ekibi canla başla çalışacaktır.

Tüm bunlar olurken Hüsnü başkomiser ise Esra ile yollarını kesiştiren bir olayla karşılaşacak. Yeni bölümlerde bizi neler bekliyor birlikte göreceğiz.

Serhat Midyat Kimdir?

22 Aralık 1966 İstanbul doğumludur. Aslen Mardin memleketine dayanmaktadır. Ünlü oyuncu Sermiyan Midyat‘ın abisidir. Evin ve Türkan Rojda adında da kardeşleri bulunmaktadır.

Serhat Midyat‘ın babannesi, Türkiye’nin ilk kadın belediye başkanı olan Zekiye Ekmen Midyat‘tır.

Serhat Midyat birçok özel oyunculuk dersleri almıştır. Bunlara birkaç örnek verip devam edelim. İpek Bilgin, Deke Anderson ve Kim Tobin‘den oyunculuk dersleri almıştır. Ayrıca Stella Adler‘den de eğitimler aldığını belirtelim.

İlk profesyonel dizi oyunculuğu tecrübesini Avlu dizisinde 2018 senesinde elde etmiştir. Ardından Halka dizisinde 17 bölüm oynayarak oyunculuğa iyiden iyiye alışmıştır. Halka dizisinde Alptan Demiröz karakterine hayat vermişti.

Son zamanlarda Arka Sokaklar dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Servan rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

Serhat Midyat Dizileri

  • Arka Sokaklar
  • Halka
  • Avlu

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz