Ana Sayfa Televizyon Emanet Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Emanet Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

0

Emanet dizisinin yönetmeni, yapımcısı ve senaristi açıklandı! Bizi hangi isimler karşılıyor? Daha önce hangi projelerde görmüştük?

Emanet ile ilgili haberler geldikçe sizlere sunmaya devam ediyoruz. Sıradaki haberimizde dizinin yönetim ekibinde geçen isimlere birlikte bakacağız.

Emanet hangi kanalda? Dizi için yayın kanalı ATV oldu. Umuyoruz efsane bölümler ile karşımıza çıkarlar!

Emanet Yönetmeni

Yönetmen koltuğunda bizleri karşılayan isim Ayhan Özen ve Taner Tunç oldu. Kendileri daha önce birçok yapımda yönetmen olarak çalışmış, başarılı yönetmenlerdir.

Ayhan Özen ismine baktığımızda: Yemin, Dostlar Mahallesi, Sevda Kuşun Kanadında, Fatmagül’ün Suçu Ne? gibi dizilerde yönetmen olarak çalışmıştır.

Taner Tunç ise daha önce Hiyanet Sarmalı, Kendimize Doğru, Farklı Boyut, Kollama ve Sır Kapısı dizilerinde yönetmen olarak kadroda yer almıştır.

Emanet Yapımcısı

Yapımcı şirket Karamel Yapım oldu. Kendileri daha önce Yemin, Adını Sen Koy dizilerinde yapımcı şirket olarak yer almış ve dizilerin yayın hayatına devam edebilmesi için çalışmıştır.

Yapımcı koltuğunda bizi karşılayan isim Nazmiye Yılmaz oldu. Kendisi daha önce Yemin ve Adını Sen Koy dizilerinde senarist olarak çalışmıştı. Ayrıca Adını Sen Koy dizisinde yapımcı olarak da yer alıyordu.

Emanet Senaristi

Senaryo tarafında kalem tutan isim Başak Yazı Odası oldu. Kendisi daha önce Adını Sen Koy dizisinde de senarist olarak görev yapmıştı. Bunun dışında bilinen başka çalışması olmamıştır.

Ekip oldukça güzel görünüyor. Günlük dizi olması sebebi ile her gün bir içerik üretmek oldukça zordur. Eminiz oldukça sıkı çalışmaların sonucunda bizlere güzel bölümler çıkarmaktalar.

Dizinin yönetim kadrosunu kabaca görmüş olduk. Bu insanların daha önce hangi yapımlarda yer aldığına özet anlamda bakmış olduk. Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu arada Emanet dizisi tüm oyuncuları hakkında güzel bir liste görmek isterseniz bu yazımıza davetlisiniz: Emanet Tam Oyuncu Listesi

DÜŞÜNCENİ YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz