Ana Sayfa Beni Bırakma Beni Bırakma Emre kimdir? Berkay Veli Sevgilisi, Boyu

Beni Bırakma Emre kimdir? Berkay Veli Sevgilisi, Boyu

Karizmatik oyuncu Beni Bırakma Emre kimdir ve canlandıran Berkay Veli oynadığı diziler, Berkay Veli sevgilisi, Berkay Veli yaşı ve Berkay Veli boyu gibi ayrıntılar.

 

Beni Bırakma Emre kimdir?

Canlandıran: Berkay Veli
Yaşı: 1 Temmuz 1993
Nereli: Ankara
Kilosu: 78 KG
Boyu: 1.89 m
Eşi / Sevgilisi: Lara Türkoğlu

 

Zeynep’e olan aşkı onu ölüme kadar götürür, ona aşık olmadan önce çok daha farklı olan karakterimiz zekası ve yakışıklığı ile çevredeki insanların dikkatini çeker ve övgüsünü toplardı.

Yine öyle, fakat bir doktor olarak artık Zeynep’e aşıktır ve hayatı artık onun için anlam ifade etmektedir. Yani artık o daha farklı bir adamdır.

 

Berkay Veli kimdir?

1993 yılında doğan genç oyuncu henüz kariyerinin başındadır. Özellikle günlük dizilerde elde ettiği başarı onun tanınmasına yol açmıştır.

Bu arada oyuncumuz Ankara’da doğmuş ve aynı şekilde eğitimini de Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünü tamamlayarak, oyunculuk eğitimi tamamlamıştır.

 

İlk projesi 2017 yılında Seven Ne Yapmaz adlı mini dizi idi, yani kariyerinin başlangıcına 2017 diyebiliriz. Kariyerinin ilk gününden bu yana toplam 2 projede yer alan oyuncu henüz kariyer basamaklarını yeni tırmanmaktadır.

 

Berkay Veli dizileri

  • Seven Ne Yapmaz

Diğer oyuncular için Beni Bırakma Oyuncu Kadrosu konusuna gidebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz