Ana Sayfa Beni Bırakma Beni Bırakma Leyla kimdir? Emine Koyuncular Boyu, Yaşı

Beni Bırakma Leyla kimdir? Emine Koyuncular Boyu, Yaşı

Güzel oyuncu Beni Bırakma Leyla kimdir ve canlandıran Emine Koyuncular oynadığı diziler, Emine Koyuncular  yaşı, Emine Koyuncular  sevgilisi ve Emine Koyuncular  boyu.

 

Beni Bırakma Leyla kimdir?

Canlandıran: Emine Koyuncular
Yaşı: 1995
Nereli: İstanbul
Kilosu: 53 KG
Boyu: 1.71 m
Eşi / Sevgilisi: Bilinmiyor

 

Tarık‘ın ilk aşkı olan Ayşegül’den olan kızıdır, diziye göre karakterimiz 17 yaşında Mersin’de doğup büyümüştür, yani eğitimini hayatını Mersin’de geçirmiştir. Mersin’de olmasının sebebi ise annesinin kızını Tarık ve ailesinden saklamak istemedi ve onlardan ayrılmasıdır.

 

Annesi kötü bir hastalığa yakalınca kızını emanet edece kimse bulamaz ve tek tanıdıkları olan Tarık’a gitmek zorunda kalırlar, ona bakmasını söyler. Tabi o da bu arada kızı olduğunu öğrenir.

 

Emine Koyuncular kimdir?

Kariyer basamaklarını henüz yeni tırmanan ve ilk projesinde yer almayı başaran genç oyuncunun 20’li yaşlarında olduğu ve İstanbul’da doğduğu tahmin edilmekte.

Hakkında çok az bilgiye sahip olsak da, bu dizinin genç oyuncunun ilk projesi olduğunu biliyoruz. Yani kariyerinin başlangıcına 2018 yılı diyebiliriz.

 

Şuana kadar oynadığı bölümler ile görüyoruz ki, üstlendiği bu rolün gayet üstesinden gelebiliyor. Güzelliği ve oyunculuğu ile ilerleyen yıllarda daha önemli yapımda önemli roller alabileceğini düşünüyoruz.

 

Emine Koyuncular dizileri

  • Bu proje genç oyuncunun ilk projesidir.

Diğer oyuncular için Beni Bırakma Oyuncu Kadrosu konusuna gidebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz