Ana Sayfa Beni Bırakma Beni Bırakma Tarık kimdir? Emrah Akduman Yaşı, Boyu

Beni Bırakma Tarık kimdir? Emrah Akduman Yaşı, Boyu

Yakışıklı başrol Beni Bırakma Tarık kimdir ve canlandıran Emrah Akduman eşi, dizileri, Emrah Akduman yaşı, Emrah Akduman nereli? ve Emrah Akduman boyu gibi diğer ayrıntılar.

 

Beni Bırakma Tarık kimdir?

Canlandıran: Emrah Akduman
Yaşı: 09.11.1982
Nereli: Ankara
Kilosu: 77 KG
Boyu: 1.80 m
Eşi / Sevgilisi: Gökçe Mavuş

 

Eski günlerde yaptığı hatalar yüzünden olgunlaşan ve daha durgun bir karakterdir. Davranışlar artık eskisi gibi fevri ve bencil değil, daha çok sevdikleri için ve yaptığı hataları bir bir telafi etmek içindir.

Uzun zaman sonra kızının varlığını öğrenen karakterimiz artık başka bir adam olma yolunca kararlar almış, eski günlerdeki hataları tekrarlamamak için kendine söz vermiştir, yani hayat gayesi değişmiş olgun biri oluvermiştir.

 

Emrah Akduman kimdir?

Son zamanlarda yıldızı oldukça parlayan ve aktif bir dönem geçiren genç isim 1982 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Lise eğitimini İstanbul’da tamamlamış ve oyunculuk eğitimini de Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde almıştır.

İlk projesi 2006 yılında Umut Adası adlı yapım idi, yani kariyerinin başlangıcına 2006 yılı diyebiliriz.

 

Kariyerine uzun zaman önce başlasa da ne yazık ki aktif bir dönem geçirmemiştir. Bazı yapımlarda bulunsa da bu diziye kadar ciddi bir televizyon serisinde bulunmamıştı, fakat aldığı eğitimler ile tecrübe eksikliğini hiç farkettirmedi.

Kariyerinin ilk gününden bu yana toplamda 6 projede bulunana oyuncu, günlük dizisinin tutması ile beraber ilerde daha önemli rollerde olacağını düşünüyoruz.

 

Emrah Akduman Dizileri

  • Eski 18

Diğer oyuncular için Beni Bırakma Oyuncu Kadrosu konusuna gidebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz