Ana Sayfa Mucize Doktor Mucize Doktor Doruk kimdir? Hakan Kurtaş Yaşı, Boyu

Mucize Doktor Doruk kimdir? Hakan Kurtaş Yaşı, Boyu

Değerli oyuncu Mucize Doktor dizisinde Doruk kimdir ve canlandıran Hakan Kurtaş yaşı, sevgilisi, boyu, dizileri gibi bilgiler sunduk!

Efsane dizinin oyuncularına yakından bakma fırsatı elde ediyoruz. Kişisel bilgileri ile ilgili bir özet olarak düşünebilirsiniz. Ayrıca bu kişilerin dizide nasıl bir karakteri oynadığına da bakabilirsiniz.

Mucize Doktor Doruk Kimdir?

Canlandıran:Hakan Kurtaş
Yaşı:7 Eylül 1988
Nereli:İzmir
Kilosu:71 kg
Boyu:1.82 m
Eşi / Sevgilisi:

Doruk, oldukça gergin ve asi ruhlu biridir. Bu hastaneye gelmeden önce GATA’da yer almış askeri bir personeldir. GATA’da psikolojik sorunlar yaşamıştır.

Çatışma görmüş ve bu olaydan kurtulmayı başarmıştır. Ne var ki bu çatışmanın sonucunda artık eski Doruk olmamıştır. Oldukça farklı biri olarak geri dönmüştür.

Askerliği bırakıp özel hastanede doktor olmuştur. Sahada gösterdiği çalışmalar ile kendisine saygı duyulmasını sağlamıştır.

Askeri doktorların bazı şeyleri umursamadan hareket etmesi sonucu duygusuzluk söz konusu olabilmektedir. Çatışmada bir doktor-asker o anda yapılması gerekenleri diğer askerler gibi yapmak zorundadır.

Hal böyle olunca Doruk, iyiden iyiye umursamaz ve asi biri olup çıkmıştır. Ayrıca emir verme ve emir alma gibi durumlara asker olması sebebi ile yatkındır.

Çevredeki insanların duygularını pek önemsemez, hastaları iş ve vazive olarak görür. Buna göre davranır. Genel anlamda duygularını işin içine karıştırmaz.

Özünde oldukça iyi biri olan Doruk, özellikle Ali’ye çok çektireceğe benziyor.

Hakan Kurtaş Kimdir?

7 Eylül 1988 İzmir doğumludur. Eğitimini Bursa Anadolu Lisesi’nden sonra Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü bitirerek elde etmiştir.

Babası çocuk doktoru, annesi ise resim öğretmenidir. Oyunculuk ile ilgilenmediği zamanlarda karikatür ve nüzik ile uğraşırdı. Leman ve Uykusuz mizah dergilerinde çeşitli karikatürleri yayınlanmıştır.

Profesyonel anlamda ilk kez Ezel dizisinde Can Uçar rolü ile tecrübe kazanmıştır. Ardından Bir Çocuk Sevdim dizisinde Sinan rolü hayat vermişti.

Gösterdiği performans çokça beğenilen başarılı oyuncu asıl Filinta dizisinde 53 bölüm Sultan Abdülhamid Han karakterine can vererek oyunculuk yeteneklerini iyiden iyiye artırmıştır.

Çarpışma dizisinde Demir Alkan rolü ile hatırlanmaktadır.

Son zamanlarda Mucize Doktor dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Doruk rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

Hakan Kurtaş Dizileri

  • Çarpışma
  • Dolunay
  • Filinta
  • Analar ve Anneler
  • A.Ş.K.
  • Bir Çocuk Sevdim
  • Ezel

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz