Ana Sayfa Bir Başkadır Bir Başkadır Gülbin kimdir? Tülin Özen Yaşı, Boyu

Bir Başkadır Gülbin kimdir? Tülin Özen Yaşı, Boyu

Değerli oyuncu Bir Başkadır dizisinde Gülbin kimdir ve canlandıran Tülin Özen yaşı, sevgilisi, boyu, dizileri gibi bilgiler sunduk!

Efsane dizinin oyuncularına yakından bakma fırsatı elde ediyoruz. Kişisel bilgileri ile ilgili bir özet olarak düşünebilirsiniz. Ayrıca bu kişilerin dizide nasıl bir karakteri oynadığına da bakabilirsiniz.

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Bir Başkadır Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Bir Başkadır dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Bir Başkadır Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Bir Başkadır Gülbin Kimdir?

Canlandıran:Tülin Özen
Yaşı:24 Aralık 1979
Nereli:İskenderun
Kilosu:55 kg
Boyu:1.63 m
Eşi / Sevgilisi:

Yetenekli ve kendini geliştirmiş profesyonel bir psikolog olarak yer almaktadır. Devlet Hastanesi bünyesinde değildir. Kendine ait bir kliniği vardır.

Maddi anlamda zorluk çekmeyen ve kendi bildiği yolda yürüyen bir kadındır. Özellikle hastalarını empati kurarak doğru şekilde yönlendirmeye odaklanmaktadır.

Söylenen sözleri neredeyse atlamamaktadır. Ayrıca hastalarına bir yakınlık gösterdiği gibi onların iyiliği için elinden geleni de yapmaktadır.

Kürt kökenlidir. Ailesine bağlı biridir. Ancak onlar tarafından yönetilmekten hoşlanmaz. Ailesinin ihtiyacına kulak verir ve önemser.

Meslektaşı Peri’yi yıllar önce hastası olarak kabul etmiştir. Ancak ilişkilerini doktor-hasta konumundan ayırmadan çalışmaları gerekmektedir. Bu sebeple aralarında profesyonel bir ilişki olduğunu söylebiliriz.

Tülin Özen Kimdir?

24 Aralık 1979 İskenderun doğumludur. Aslen Artvinli olarak geçmektedir. Eğitimini İzmir Bornova Anadolu Lisesi’nin ardından İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümü’ne gitmiştir.

Elektrik Mühendisliği bölümünü tamamlamadan bırakmıştır. Ardından Yeditepe Oyuncuları’na (Hadi Çaman’ın kurduğu, İstanbul’da yerleşik bir tiyatro topluluğudur.) katılarak oyunculuk dersleri almıştır.

Genel anlamda 2003 yılından bu zamana değin aktif oyunculuk yapmaktadır. Oldukça yetenekli ve azimli bir oyuncudur. Bunların yanına bir de güzelliği katılınca ortaya değerli ve sevilen bir oyuncu çıkmakta.

İlk profesyonel dizi oyunculuğu tecrübesini Beyaz Gelincik dizisinde Meryemce rolü ile 63 bölüm oynayarak elde etmiştir. Öncesinde film, mini dizi ve kısa film çalışmalarında yer almıştır.

Özellikle Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Arzu rolü ile gösterdiği performans sonucu ile Türk halkına kendini gösterebilmiştir. Kırmızı Oda dizisinde Dr. Piraye rolü ile oyunculuğunu devam ettirmiştir.

Son zamanlarda Bir Başkadır dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Gülbin rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

Tülin Özen Dizileri

  • Bir Başkadır
  • Kırmızı Oda
  • Ufak Tefek Cinayetler
  • Aşk ve Gurur
  • Muhteşem Yüzyıl: Kösem
  • Yalan Dünya
  • Bizim Yenge
  • Üsküdar’a Giderken
  • Kapalıçarşı
  • Beyaz Gelincik

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz