Ana Sayfa Bir Başkadır Bir Başkadır Hayrunnisa kimdir? Bige Önal Yaşı, Boyu

Bir Başkadır Hayrunnisa kimdir? Bige Önal Yaşı, Boyu

Değerli oyuncu Bir Başkadır dizisinde Hayrunnisa kimdir ve canlandıran Bige Önal yaşı, sevgilisi, boyu, dizileri gibi bilgiler sunduk!

Efsane dizinin oyuncularına yakından bakma fırsatı elde ediyoruz. Kişisel bilgileri ile ilgili bir özet olarak düşünebilirsiniz. Ayrıca bu kişilerin dizide nasıl bir karakteri oynadığına da bakabilirsiniz.

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Bir Başkadır Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Bir Başkadır dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Bir Başkadır Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Bir Başkadır Hayrunnisa Kimdir?

Canlandıran:Bige Önal
Yaşı:1 Şubat 1990
Nereli:İstanbul
Kilosu:54 kg
Boyu:1.68 m
Eşi / Sevgilisi:

Hayrunnisa, kendini arayan bir kızdır. Ali Sadi Hoca’nın kızıdır. Küçüklüğünden bu yana hep babasının gölgesi altında kalmış ve artık genç bir kadın olmuştur.

Arkadaşları ile çeşitli eğlencelere giden ve Konya’da ekonomi üzerine bölüm okuyan Hayrunnisa, kendini bulmak için uğraşır.

Müzik dinlemeyi çok sevmektedir. Bazen uzaklaşmak için çok sevdiği kulaklığını takarak, yanına bir de gözlerini kapatarak kendini rahat bırakmaktadır.

Kendine ait alan oluşturup bu konfor alanında takılmaktadır. Ancak zamanla konfor alanından uzaklaşıp daha farklı şeylerin peşinden koşar.

İyi niyetli ve annesi ile babasını çok seven biridir. Özellikle babasına çok saygı duyup ona yardımcı olmak için elinden geleni yapmaktadır.

Sevgi ile büyütülmüş iyi biridir.

Karakter için bu kadar söz yeterli, gerisini dizide birlikte görelim.

Bige Önal Kimdir?

1 Şubat 1990 İstanbul doğumludur. Eskiden Galatasay’da futbolcu olan Erhan Önal’ın kızıdır. Annesi eski manken Mine Baysan’dır.

Eğitimini Özel Saint Benoit Fransız Lisesi’nin ardından İstanbul Bilgi Üniversitesi’ni bitirerek elde etmiştir.

Dizi ve sinema oyunculuğuna ilgi duymuştur. Özel oyunculuk dersleri de alarak kendini geliştirmiş ve seçmelerde başarı sağlamıştır.

İlk profesyonel dizi oyunculuğu tecrübesini 2010 yılında 20 yaşındayken Elde Var Hayat dizisinde elde etmiştir.

Ardından Halil İbrahim Sofrası dizisinde kendini gösterme fırsatı kazanmıştır. Sonrasında ise Muhteşem Yüzyıl dizisinde Rita rolü ile 12 bölüm oynamıştır.

Özellikle dizi projelerine ilgi duymuştur. Güzel oyuncu Hakan: Muhafız ve Sen Çal Kapımı dizilerinde gösterdiği performans ile iyi bir hayran kitlesi elde etmiştir.

Son zamanlarda Bir Başkadır dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Hayrunnisa rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

Bige Önal Dizileri

  • Bir Başkadır
  • Sen Çal Kapımı
  • Hakan: Muhafız
  • Bodrum Masalı
  • Maral: En Güzel Hikayem
  • Benim Adım Gültepe
  • Yasak
  • Muhteşem Yüzyıl
  • Halil İbrahim Sofrası
  • Elde Var Hayat

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz