Ana Sayfa Bir Başkadır Bir Başkadır Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Bir Başkadır Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Bir Başkadır dizisinin yönetmeni, yapımcısı ve senaristi duyuruldu! Bizi hangi isimler karşılıyor? Daha önce hangi projelerde gördük?

Bir Başkadır ile ilgili haberler geldikçe sizlere sunmaya devam ediyoruz. Sıradaki haberimizde dizinin yönetim ekibinde geçen isimlere birlikte bakacağız.

Bir Başkadır hangi kanalda? Dizi için yayın platformu Netflix oldu. Umuyoruz efsane bölümler ile karşımıza çıkarlar!

Bir Başkadır Yönetmeni

Dizinin yönetmen koltuğundaki isim Berkun Oya oldu. Kendisi genel anlamda senaryo yazarlığı yapmaktadır. Profesyonel anlamda yönetmen koltuğuna oturduğu 2. proje Bir Başkadır dizisi oldu.

Bundan önce İyi Seneler Londra filminde 2007 yılında yönetmen olarak kadroda yer almıştı.

Bir Başkadır Yapımcısı

Yapımcı şirket Krek Film olarak karşımızda. Şirketin daha önce başka projesi bulunmamaktadır. İlk defa Krek Film adı ile Bir Başkadır dizisi için yapımcı olmaktadır.

Bu noktada yapımları tanımalıyız. Erhan Özoğul, Ali Farkhonde ve Nisan Ceren Göçen isimlerine birlikte bakalım.

Erhan Özoğul daha önce 23’ten fazla projede yapımcı olarak yer almıştır. Bunlardan bazıları arasında 1 Kezban 1 Mahmut: Adana Yollarında, Kardeşler, Sofra Sırları işleri gösterilebilir.

Ali Farkhonde ismini ise daha önce yapımcı, yönetmen, yazar ve aktör olarak duymuştuk. Sarı, Siyam, Kanocular ve Ev Sahibi, Ziba, Tenakuz gibi kısa filmlerde yer almıştı.

Nisan Ceren Göçen ise ilk defa Bir Başkadır dizisi ile yapımcı koltuğuna oturmaktadır. Sığ bir bakış ile daha önce başka projede yer almadığı görülmüştür.

Bir Başkadır Senaristi

Senaryo yazarı tarafında yine Berkun Oya ile karşılaşmaktayız. Kendisi dizinin hem yönetmeni hem de yazarı olduğunu belirtelim. Yazar olarak 9’den fazla projede ismi geçmektedir.

Bu projelere Masum, Analar ve Anneler, İntikam ve Son dizileri örnek gösterilebilir. Başarılı bir yazar olarak karşımıza çıkmaktadır.

Dizinin yönetim kadrosunu kabaca görmüş olduk. Bu insanların daha önce hangi yapımlarda yer aldığına özet anlamda bakmış olduk. Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu arada Bir Başkadır dizisi tüm oyuncuları hakkında güzel bir liste görmek isterseniz bu yazımıza davetlisiniz: Bir Başkadır Tam Oyuncu Listesi

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz