Ana Sayfa Haberler Menajerimi Ara Yeni Bölüm Olmayacak! 13. Bölüm Haberleri

Menajerimi Ara Yeni Bölüm Olmayacak! 13. Bölüm Haberleri

Menajerimi Ara dizisi son yaşanan korona virüs olayları sebebi ile yeni bölüm yayınlamayacaklarını sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Dizide büyük korona virüs sorunu olduğu ortaya çıkmıştı. Oldukça yüksek önlemlere rağmen bunun olmasının önüne geçilemeyince set çalışanlarından veya oyunculardan virüse yakalananlar oldu.

Dizinin yönetim kadrosunun sosyal medya hesaplarından gönderdiği resmi aşağıdan görebilirsiniz. Durumun ciddiyeti oldukça yüksek görünmekte.

Kimlerde korona virüs testi pozitif çıkmış: Ahsen Eroğlu, Bedir Bedir ve Ayşenil Şamlıoğlu hakkında test sonuçları pozitif çıktığına dair söylentiler var.

Stok bölümü olmayan dizi için 13. bölüm yerine 12. bölüm tekrarı ile ekranlarda olacak. Bölüm tekrarı ile izleyicileri ile buluşacak olan Menajerimi Ara dizisi için sıkı önlemler alınıyor.

Dizinin tüm oyuncularına göz gezdirmek isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Menajerimi Ara Tüm Oyuncular

Menajerimi Ara Yeni Bölüm

Normal şartlarda haftada 1 korona virüs testi olan set çalışanları ve oyuncular bundan böyle evlerinde dinlenmeye çekilmiş durumdalar.

Oyunculardan ve set çalışanlardan şu an için hiç kimsenin durumunda ciddi sağlık sorunu söz konusu olmadığı haberleri sosyal medyada geçmektedir.

Oyuncular ve set çalışanları evlerinde karantina önlemleri gereğince tedavilerini sürdürmekte. Bağışıklık sistemini güçlendirici çeşitli tedaviler ile sete çıkacakları günü beklemekte.

Menajerimi Ara yeni bölüm ne zaman diye merak eden dostlarımızı bilgilendirelim. Yeni bölümün ne zaman olacağı ile ilgili henüz bir açıklama bulunmuyor. Tekrar bölümü ile ekrana geleceğini duyuran yönetim ekibi en önemli olan şeyin sağlık olduğu bilincinde.

Bu sebeple gelecek günlerde yeni açıklamalar oldukça sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Bizleri takip etmeye devam ediniz. Sevgiyle, sağlıkla kalın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz