Ana Sayfa Beni Bırakma Beni Bırakma Buse kimdir? Ayça Dokumacı Dizileri, Yaşı

Beni Bırakma Buse kimdir? Ayça Dokumacı Dizileri, Yaşı

Genç isim Beni Bırakma Buse kimdir ve canlandıran Ayça Dokumacı oynadığı diziler, Ayça Dokumacı boyu, Ayça Dokumacı yaşı ve Ayça Dokumacı sevgilisi gibi ayrıntılar.

 

Beni Bırakma Buse kimdir?

Canlandıran: Ayça Dokumacı
Yaşı: 1990
Nereli: Ankara
Kilosu: 57 KG
Boyu: 1.71 m
Eşi / Sevgilisi: Bilinmiyor.

Meltem‘in iş arkadaşı ve dedikodu arkadaşıdır, ne yazık ki biraz konuşmayı sever, o da çalışmanın vermiş olduğu yorgunluk ve diğer pek çok şeyden şikayetçidir. Yani biraz huysuz bir karakterdir.

 

Bildiğiniz üzere Meltem kendisinden başka birini düşünmeyen ve hedefine ulaşmak için her yolu uygun gören bir karakterdir, yani bu karakterimiz de biraz ona benzemekte ve duygularını paylaşmaktadır.

 

Ayça Dokumacı kimdir?

1990 yılında dünyaya gelen güzel oyuncu son zamanlarda tiyatro dan çok dizi sektörüne giriş yapmaya ve izleyiciler tarafından tanınmaya başlamıştır.

Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nden mezun olarak kariyerinin ilk ve en önemli adımını atmıştır ve daha sonrasında ise tiyatro oyunların bulunmuştur.

 

Henüz kariyerinin başında olan genç oyuncu daha çok günlük dizilerde rol almaktadır, üstlendiği rollerin gayet üstesinden gelebildiği için, ilerleyen günlerde daha önemli ve güzel rollerde bulunabileceğini düşünüyoruz, genç oyuncuya kariyerinde başarılar dileriz.

 

Ayça Dokumacı dizileri

  • Acemi Anneler

Diğer oyuncular için Beni Bırakma Oyuncu Kadrosu konusuna gidebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz