Ana Sayfa Haberler Kuruluş Osman Çarşamba Günü Bölüm Var Mı? 1 Nisan 17. Bölüm

Kuruluş Osman Çarşamba Günü Bölüm Var Mı? 1 Nisan 17. Bölüm

kurulus-osman-yayinlanacak-mi-17-bolum-1-nisan-carsamba
Kuruluş Osman Çarşamba Günü Bölüm Var Mı? 1 Nisan 17. Bölüm

Kuruluş Osman 1 Nisan Çarşamba günü yayınlanacak mı? 17. Bölüm ne zaman yayınlanacak, birlikte bu sorunun cevabını araştırdık.

Bilindiği üzere 23 Mart gecesi maalesef set çalışanları trafik kazası geçirmişti. Bu sebeple bir darbe yiyen dizi, daha sonrasında Corona virüsü sebebi ile yayınlanması şüphe içine görünüyor. Şu an için ATV’de resmi bir açıklama gelmedi ancak bildiğimiz kadarı ile bölüm başına 1.5 milyon lira gideri olan Kuruluş Osman dizisi eğer bu giderini karşılayacak reklam bulamaz ise yayını devam ettiremez.

Yapımcılığını Bozdağ Film‘in yürüttüğü Kuruluş Osman dizisi stok bölümlere sahip bir dizi olmak ile beraber eğer isterlerse 17. bölümü Çarşamba günü yayınlayabilirler. Atv genel bir toplantı düzenleyerek yayınlayıp yayınlamama konusunda bir karara bağlayacaklar. Bunun sonucunda net bir bilgi elimize geçecek.

Fragmanı Henüz Yayınlanmadı!

Normalde bir sonraki bölümün fragmanı derhal birçok sosyal medya hesabında paylaşılmaktaydı. 17. Bölüm için henüz fragman yayınlanmadı. Bu sebeple görünen o ki 17. bölüm hem mali sebeplerden ötürü hem de corona virüsü sebebi ile stok bölümlerin çekilememesi sebebi ile yayınlanmayacaktır.

Şu anda Türkiye’de birçok fabrika, dükkan kısaca birçok işletme bu virüsün etkisi sebebi ile kepenk indirmiş durumda. Hal böyle olunca büyük mali kayıplar söz konusudur. Reklam veremeyen şirketler sebebi ile elinde stok bölümler olmasına rağmen bazı diziler bölüm yayınlayamıyor. Bunun yerine film telifleri alınarak film yayınlamaya başladılar.

Salgının derhal sonlanması bütün milletler için büyük bir rahatlığı beraberinde getirecek ve daha güçlü bir irade ve kuvvetle insanlık yoluna devam edecektir.

17. Bölüm Çarşamba günü Kuruluş Osman dizisi yayınlanması ile alakalı yorum yapmayı unutmayınız. Sağlıklı günler dileriz!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz