Ana Sayfa Alef Alef Yayın Tarihi Belli Oldu! Alef Ne Zaman?

Alef Yayın Tarihi Belli Oldu! Alef Ne Zaman?

alef-dizisi-ne-zaman-yayinlanacak
Alef Dizi Ne Zaman Yayınlanacak?

Kenan İmirzalıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan ve Melisa Sözen‘in yer aldığı Alef dizisi ne zaman yayınlanacak sorusu cevabını buldu! 10 Nisan‘da bizlerle!

Çok başarılı oyuncuları kadrosunda barındıran Alef dizisi BluTV ve FX özel yapım ürünü olarak karşımıza çıkmaktaydı. Emin Alper‘in yönetmen olduğu dizide ilk etapta 8 bölüm olarak yayınlanacak. Bu 8 bölümde kendi deyimleri ile mistik bir polisiye dizi olacağı için heyecanla ve merakla beklemekteyiz.

 

10 Nisan yayın tarihi ile karşımıza çıkan dizi, efsane kadrosu ile büyük bir izleyici kitlesine hitap edeceğe benziyor. Zamanla yeni sezonlar ve bölümler için anlaşma sağlanıp sağlanmayacağı, 10 Nisan‘dan sonra diziye gösterilecek ilgiye bağlı olacaktır.

 

Dizi bildiğimiz üzere İslam ve Osmanlı tarihi üzerinden yürüyecek ve bu tarihlerden izler taşıyacaktır. Emin Alper‘in yönetmenliğinde başarılı bir yapıt olarak karşımıza çıkacağından şüphemiz yok. Sosyal medyada 8 bölüm için az diyen dostlarımız için belirtelim ki, 8 dolu dolu ve bol içerikli bölüm emin olun sizleri tatmin edecektir ve değerli olan zamanınızı güzel geçirmenizi sağlayacaktır.

 

Alef dizisi ne zaman diye merak eden dostlarımız için açıklamalarda bulunduk. Sizler de fikir ve eleştirilerinizi yorum olarak belirtebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz!

1 Yorum

  1. Ahmet Mümtaz Taylan cok iyi bir oyuncu. Oyuncu olmak isteseydim Ahmet Mümtaz Taylan olurdum. Baya başarılı bence Ahmet Mümtaz Taylan dizileri izlenesi kılıyor. Başarılarının devamını dilerim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz