Ana Sayfa Güvercin Güvercin Dizisi Final Mi Yapıyor? Virüs Sorunu

Güvercin Dizisi Final Mi Yapıyor? Virüs Sorunu

Güvercin Dizisi Final Mi Yaptı?
Güvercin Dizisi Final Mi Yaptı?

Güvercin dizisi final yapma kararı mı aldı? Son bölümde neler oldu? Corona Virüsü sebebi ile set içerisinde tartışmalar olduğuna dair söylentiler var.

Geçtiğimiz günlerde 22 Mart tarihi Pazar akşamı normal saatinde yayınlanması gereken Güvercin dizisi yayınlanmadı. Bunun yerine Çin Setti isimli film ekranlarda yerini aldı. Bu da akıllara acaba Güvercin dizisi final mi yaptı sorusunu getirdi.

Başrol oyuncusu Mehmet Ali Nuroğlu sosyal medya hesaplarından virüs olmasına rağmen çekimlerine devam eden yapımlara karşı tavrını göstermeye devam ediyor. Çeşitli söylentilere göre aynı sebepten dolayı dizi çekimini terk ettiği ve bu sebeple de küçük bir tartışma çıktığı belirtilmektedir. Duruma göre yapımcı ve oyuncular arasında bir kriz meydana geldi.

Son haftalarda reytingleri düşmeye başlayan Güvercin dizisi yapımcısı bu sebepleri de göz önüne alarak dizinin fişini çekti.

Dizideki karakteri Kenan olan Mehmet Ali Nuroğlu, ekip ile giderek ters düşmesi ve ülkemizi ile tüm dünyayı etkisi altına alan Corona virüsü sebebi ile dizi final yapma kararı aldı.

Güvercin Dizisi Tekrar Başlayacak Mı?

Geleceğe dair böyle bir söylenti hiçbir şekilde bulunamamıştır. Dolayısı ile gelecekte tekrar başlayacağını düşünmüyoruz. Dizi, maalesef sevenlerini geride bırakarak yayın hayatına son verdi. Oyuncular bu noktadan sonra hangi yapım ile anlaşmaya varacağı veyahut bir kayma olup olmayacağı konuları da henüz belli değildir.

Güvercin dizisi ile ilgili önemli gelişmeler oldukça sizlere sunmaya devam edeceğiz, yorum yapmayı unutmayınız. Sağlıklı günler dileriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz