Ana Sayfa Haberler Yeni Hayat Dizisi Afişi Yayınlandı!

Yeni Hayat Dizisi Afişi Yayınlandı!

yeni-hayat-afis
Yeni Hayat Afiş Yayınlandı!

Kanal D ekranlarında yerini alacak Yeni Hayat dizisi, ilk afişini yayınladı! Çok yakında ekranlardaki yerini alacak diziyi yakından takip etmeye devam ediyoruz!

Gelecek günlerde Yeni Hayat dizisi ne zaman yayınlanacak sorusuna cevap alacağımız dizi için güzel haberler almaya devam ediyoruz. Heyecan verici, aksiyon ve aşk konuları ile karşımıza çıkacak dizinin başarı elde edip etmeyeceği şu anda elbette belli değil. Ancak belirtmek gerekir ki Adem karakterini canlandıracak Serkan Çayoğlu, güzelliği ve yeteneği ile karşımıza çıkan Melisa Aslı Pamuk bulunmakta!

Afişi Yayınlandı: Yeni Hayat dizisi!

yeni-hayat-dizisi-afis
Yeni Hayat İlk Afiş!

Dizinin henüz ne zaman yayınlanacağı maalesef belli olmadı. Çok yakında ne zaman Kanal D ekranlarında olacağını göreceğiz. Bilindiği üzere Kanal D için önemli dönüm noktalarından birindeyiz. Diğer kanallara nazaran elindeki dizi sayısı kısıtlı olan kanal, Karga Seven firması ile anlaşmış durumda. Birçok projeye sahiplik yapan firma bu işin altından da kalkabilecek güçtedir.

Kadrosunda Serkan Çayoğlu ve Melisa Aslı Pamuk‘un başrol oyuncuları olarak yer aldığını hatırlatalım. Bunun yanında Nilperi Şahinkaya, Nisa Sofiya Aksongur, ebil Sayın, Aziz Caner İnan, İpek Filiz Yazıcı ve Begüm Akkaya yer almaktadır.

Afiş hakkında ne düşünüyorsunuz, yorum yapmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz