Ana Sayfa Haberler Hekimoğlu Yeni Bölüm Var Mı? Salı Günü Olacak Mı?

Hekimoğlu Yeni Bölüm Var Mı? Salı Günü Olacak Mı?

hekimoglu-yeni-bolum-var-mi
Hekimoğlu Yeni Bölüm Var Mı?

Hekimoğlu dizisi Salı günü yeni bölüm var mı? 31 Mart Salı günü yayınlanması beklenen dizi ekranlarda olacak mı birlikte inceleyelim.

Birçok Türk dizisi bu durumdan elbette etkilendi. Global anlamda zaten etkilenmeyen tek bir sektör olmadı. Böyle bir durumda sağlık birçok şeyden elbette değerli olarak karşımıza çıkıyor. Oyuncuların, set çalışanların ve bu yapıtların karşımıza çıkması için emek gösteren herkesin kesinlikle sağlığına dikkat etmesi gerekmektedir. Sağlık olduktan sonra elbette güzel bölümleri bizlere sunmak için can atan tüm set çalışanları canını dişine takacaktır.

Hekimoğlu Salı Günü Var Mı?

Geçtiğimiz süre zarfı boyunca birçok dizi en az 2 hafta çekimlere ara vermişti. Bazı diziler elinde stok bölümler olduğu için yayınlanmaya devam etmişti. Stok bölümlerin olması diziler için büyük nimet olduğu görüldü. Lafı uzatarak vaktinizi almadan: Hekimoğlu dizisi stok bölümlere sahip değil. Ellerinde birkaç haftalık stok bölümler mevcut değil. Hal böyle olunca maalesef 31 Mart Salı günü Hekimoğlu dizisi ekranlarda olamayacak.

Hekimoğlu Yeni Bölüm Ne Zaman?

Yayınlandığı 13 bölümü ile ekranlarda yerini alan ve rakiplerine rağmen izlenen bir dizi olarak karşımıza çıkan Hekimoğlu dizisi Yeni Bölümü için ne yazık ki kesin bir tarih bulunmamakta. Dizi çekimleri için minimum çalışan ve uygun sterilize bir ortama ihtiyaç duyuluyor. Hal böyle olunca da zaman veremeyen dizi, nereden baksanız en az 2 hafta ekranlarda olmayacaktır.

Kanal D‘nin Salı akşamları için sunduğu Hekimoğlu dizisi için elimize bilgi geçtikçe sizlere sunmaya devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Hekimoğlu yeni bölüm var mı, 14. bölüm ne zaman konusu ile ilgili yorum yaparak düşüncelerinizi belirtebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz