Ana Sayfa Öğretmen Öğretmen Mevsim Karakteri Kimdir? Dizileri, Rolü, Yaşı

Öğretmen Mevsim Karakteri Kimdir? Dizileri, Rolü, Yaşı

Çok tutulan dizimiz Öğretmen Mevsim kimdir ve karakterin rolü, dizileri, yaşı, boyu gibi detayları dizlerle paylaştık.

Dizimiz büyük bir intihar sonrası çok farklı bir havaya sahip oldu. Her hangi bir panik içerisinde olan karakterler, hangi sırlara sahip veya Rüya’nın intiharından hangileri sorumlu, çözmek ve tahmin etmek oldukça zor.

Bildiğiniz üzere her yazımızda belirttiğimiz üzere alışıla gelmiş aşk dizileri yapımlarından sıkıldığımızı belirtiyoruz. Bu dizimiz uyarlamada olsa, sektöre farklılık getirdiği için teşekkür ederiz, umarım bu iyi bir başlangıç olur.

Ayrıca umarız ki, dizi tutuldu diye, konuyu uzatmak için içine bir tutam tuz koyar gibi cıvık bir aşk koymazlar.

Öğretmen Mevsim Kimdir?

Popüler ve güzel olan karakterimiz ne yazık ki başkalarının başarısını çekemeyen ve ne dediğini bilmez biridir.

Rüya‘nın intiharından en çok sorumlu olanlar arasında. Çünkü, Rüya’nın başarısından sonra en çok o tepki gösterdi ve onu çekemediğini belli etti.

Tüm bu kıskanç duygular sonrası intihara sebep olan o videoyu tahmin edeceğiniz üzere Mevsim yükledi ve daha sonra olanlar oldu.

Tabi ki, hikayenin öncesinde bu ikili yakın arkadaştı, ve her şey , yani tüm kıskançlıklar elde edilen başarılardan sonra olmaya başladı.

Sonuç olarak, karşımızda geçekten kızacağınız ve nefret edeceğiniz bir karakter var. (Canlandıran Elif Ceren Balıkçı‘ı ayrı tutarak)

Elif Ceren Balıkçı Kimdir? Dizileri, Yaşı, Boyu

Yaşı: 9 Nisan 1999
Boyu: 1.63 m
Kilosu: 45 kg (çok az geldi bana :))

1999 yılında Avusturya’da doğan güzel oyuncu henüz 21 yaşında ve çok genç olmasına rağmen 11 yapımda yer alarak oldukça tecrübe edindi, aslında kendisine tecrübeli bir oyuncu diyebiliriz, elbette kat etmesi gereken uzun bir yol var fakat 2008 yılından bu yana oldukça aktif bir kariyer geçiriyor.

2008 yılında Bez Bebek dizisinde 6 bölüm oynayarak ilk tecrübesini edinmiş oldu. Henüz lise eğitimine devam etmektedir, yine de tecrübesi onu oldukça önemli rollere taşımız, elbette yeteneği de bu yolda oldukça etkili olmuştur.

Kırgın Çiçekler dizisinde tam 51 bölüm rol alarak asıl büyük tecrübesini yaşadı. Çünkü, buradaki rolü hem önemli (Sedef) hemde yoğun bir deneyimdi.

Sonuç olarak karşımızda, yetenekli genç isimlerden birisi var. Elif Ceren Balıkçı‘ın çok güzel okullarda okuması ve kariyerinde daha güzel yerlere gelmesi dileği ile.

Elif Ceren Balıkçı Dizileri

  • Kırgın Çiçekler
  • Filinta
  • Göç Zamanı
  • Sonsuz Bir Aşk
  • Karışık Kaset
  • Bana Artık Hicran De
  • Merhamet
  • Zil Çalınca
  • Kayıp Madalyon
  • Bez Bebek

Böylelikle Öğretmen Mevsim kimdir sorusunu güzelce cevaplamış olduk, daha fazlası için bizleri takip etmeyi unutmayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz