Ana Sayfa Bay Yanlış Bay Yanlış Ezgi Kimdir? Rolü Nedir, Özge Gürel Dizileri, Yaşı

Bay Yanlış Ezgi Kimdir? Rolü Nedir, Özge Gürel Dizileri, Yaşı

bay-yanlis-ezgi-kimdir
Bay Yanlış Ezgi Kimdir?

Bay Yanlış dizisi sempatik ve güzeller güzeli Ezgi kimdir? Karaktere, başarılı oyunculuğu ile hayat veren isim Özge Gürel yaşı, sevgilisi.

Giderek daha fazla dizi sever tarafından merak edilen bir karakter ile daha devam ediyoruz. Geçtiğimiz günlerde giderek hakkında daha fazla bilgiye ulaştığımız Bay Yanlış dizisi ile bir yeni haber ile daha karşınızdayız.

Ezgi karakteri ile ilgili bilgiler geldikçe yazımızı güncel tutacağız. Ara sıra bizi ziyaret etmeyi unutmayınız. Ayrıca Bay Yanlış dizisi için bir kategori sayfası hazırladık, isterseniz inceleyebilirsiniz: Bay Yanlış Dizisi

Edindiğimiz bilgileri özellikle Twitter hesabımızdan tweet atarak bildiriyoruz. Eğer daha çabuk bilgi edinmek isterseniz bizi takip etmekten çekinmeyin. Twitter hesabımız: @diziturkiyecom

Bay Yanlış Ezgi Kimdir?

Kendi güzelliğinin farkında ve kendisine saygısı olan bir kadındır. Güzel olmasının yanı sıra oldukça da sempatik tavırları vardır. Bu tavırlar karşısında bir insanın etkilenmemesi oldukça güçtür.

Geçmiş yaşamı boyunca bazı ilişkiler atlatmıştır. Tip tip insanlar tanımıştır. Hem duygusal hem de arkadaşça birçok ilişkisi olmuştur ve bu anlamda erkeklerle başı beladadır.

Bela şöyle ki: Duygusal anlamda beklenti duyduğu gibi bir erkekle tanışamamıştır veya erkek arkadaşları arasında kendisi için uygun biri ile karşılaşmamıştır. Ta ki yolu Özgür ile kesişene dek. Özgür farklıdır. Özgür direk kendi yapısı ile farkını ortaya koymuştur.

Ezgi ile Özgür arasında nasıl bir birliktelik veya nasıl bir karşılaşma olacak hep birlikte göreceğiz. Gelecek günlerde hakkında daha çok bilgi edineceğiz. Bu bilgiler arasında Ezgi ne iş yapıyor? Bay Yanlış hangi şehirde çekiliyor? Özgür’ün işlettiği restoran nerede gibi konular olacak.

Bu bilgiler elbette sırası geldikçe paylaşılacaktır. Şimdi Özge Gürel hakkında daha detaylı bilgilere göz gezdirelim.

Özge Gürel Kimdir? Dizileri, Yaşı, Boyu ve Sevgilisi

Yaşı: 5 Şubat 1987
Boyu: 1.69 m
Kilosu: 54 kg
Göz Rengi: Kahverengi
Eşi-Sevgilisi: Serkan Çayoğlu
Instagram Adresi: ozgecangurelofficial

Kendisi 5 Şubat 1987 İstanbul doğumludur. Özge Gürel sevgilisi Serkan Çayoğlu olarak bilinmektedir. Küçüklüğünden bu yana oyuncu olmakla ilgilenmiş başarılı bir oyuncu haline gelmiştir.

İlk profesyonel oyunculuk deneyimini Kızım Nerede isimli dizi ile yapmış olup sonraki tüm projelerde elinden geleni yaparak yapımcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Can Yaman ile birlikte yer alacağı Bay Yanlış isimli dizide yer alacak. Bu dizide Ezgi karakteri ile karşımıza kadın başrol oyuncusu olacak çıkacaktır.

Özge Gürel dizileri, daha önce yer aldığı diziler hakkında bir liste hazırladık:

  • Muhteşem İkili (Nilüfer)
  • Dolunay (Nazlı)
  • Yıldızlar Şahidim (Haziran)
  • Kiraz Mevsimi (Öykü Acar)
  • Medcezir (Ada)
  • Muhteşem Yüzyıl (Rana Hatun)
  • Kızım Nerede (Zeynep)

Bay Yanlış dizisinde göstereceği performansı birlikte göreceğiz. Ancak kendisine güvenimiz tam, Ezgi karakterini oldukça iyi oynayacağını düşünüyoruz. Başarılar dileriz.

Bay Yanlış Ezgi kimdir hakkında bildiklerimizi belirttik. Siz de kendi fikirlerinizi yorum yaparak belirtebilirsiniz. Sağlıkla kalın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz