Ana Sayfa Haberler Özcan Deniz’den Yeni Dizi, Karantinada Senaryo Yazdı!

Özcan Deniz’den Yeni Dizi, Karantinada Senaryo Yazdı!

Uzun süredir karantina olan Özcan Deniz yeni dizi için senaryo yazdı. Evde geçirdiği zamanı değerlendiriyor.

Son zamanların en büyük sorunu korana virüs aklınıza gelebilecek tüm sektörü vurdu, özellikle her krizde en büyük bedeli ödeyen esnaf ne yazık ki çoğu zaman dükkan açmıyor. Umarız ki bu durum kısa süre içerisinde düzelir.

Dizi sektörü ise çeşitli önemler aldı. Bazı kanallar eski bölümleri yayınlarken bazıları da çekimlere devam etmek için önlemler aldı ve evde çekimler yapılmaya başlandı. Örneğin Tutunamayanlar ÇEVRİMİÇİ dizisi evde çekim için tüm hazırlıkları bitirdi.

Özcan Deniz Yeni Dizimi Yazdı?

Evet senaryosunu karantina sürecinde yazdı.

Bildiğiniz üzere pek çok oyuncu veya bu sektörde çalışan kişiler uzun süredir, yaklaşık 25 gündür karantinada ve evde kalmaya çalışıyor. Bu durum pek çok sonuç doğuruyor, fakat buradaki ana mesele ne yazık ki mali sorunlar.

Şuan için bu konu hakkında konuşacak olursak, bir dizi yazıldı fakat ne kadar efektif ve hangi düzeyde olacağı hiçbir şey belirli değil.

Oğlu Kuzey ve eski eşi Feyza Aktan rol alacak.

Tahminimiz düşük bütçeli evde çekilen bir yapım olacağı, düşük bütçeli demek düşük kalite demek değildir. Bizlerde merakla detayları bekliyoruz.

Bazı ekstra alanlar da kullanılarak diziye görsellik katılabilir. Evet evde çekilecek bir yapım fakat, bahçe veya yakın bir alandaki mağazalar da kullanılabilir.

Detaylar geldikçe sizler ile paylaşacağız, bizleri dizi haberleri kategorisinden takip ederek güncel haberler okuyabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz