Ana Sayfa Arıza Tolga Sarıtaş 2020 yılında yeni dizisi, kiminle görüşüyor

Tolga Sarıtaş 2020 yılında yeni dizisi, kiminle görüşüyor

Yakışıklı oyuncu Tolga Sarıtaş 2020 yeni dizisi belli mi oldu? Yeni görüşmeler var ve yeni dizi ismi geçiyor, işte detaylar.

Bildiğiniz üzere genç oyuncu son zamanlarda çok aktif bir rol almıyor. Söz dizisi ile çok büyük bir başarı elde etti, gerçekten geniş bir izleyici kitlesi olan dizide iyi bir rol üstlendi ve tam 89 bölüm rol aldı, ki bu onun en büyük tecrübelerinden biri oldu.

Fakat bu dizinin hemen ardında katıldığı Ferhat ile Şirin dizinde aynı başarıyı elde edemedi, yine de performansı beğenilmişti. Şimdi ise ekranlara geri döndüğü konuşuluyor.

Tolga Sarıtaş 2020 yeni dizisi

Arıza dizisi kadrosuna dahil olma ihtimali çok yüksek.

Kendisi şuanda O3 Medya ile görüşüyor, yani bu dizinin yapımcısı, bundan dolayı dizide bulunma ihtimali yüksek.

Ayrıca bu dizinin genel yapısı biraz da onun istediği gibi, aksiyon odaklı olacak, tıpkı Söz dizisi gibi, zaten kendisini seven seyircilerde genel olarak bu olanda onu tanıdı ve aksiyon dizileri içerisinde görmek isteyecektir.

Bildiğiniz üzere Show TV aksiyon dizi sektöründe oldukça geniş bir kitleye sahip, şuanda Çukur’dan ilk bölümden itibaren oldukça yüksek gelir elde etti ve bu formülü Arıza dizisi ile tekrar uygulamak isteyecektir, yani evet dizimiz bu kanalda yayınlanacak.

Daha fazla detay belli olduğu zaman dizi haberleri kategorisinden sizleri bilgilendireceğiz, diğer merak ettiğiniz diziler hakkında da haberler okuyabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz