Ana Sayfa Arıza Arıza Dizisi hangi kanalda? Senarist ve yönetmeni kimdir?

Arıza Dizisi hangi kanalda? Senarist ve yönetmeni kimdir?

Ekranların yeni yapımı Arıza Dizisi hazırlıkları devam ediyor, peki hangi kanalda, yönetmeni ve senaristi kimdir, işte detaylar.

Bildiğiniz üzere son zamanlarda yapımcılar aksiyon türüne yoğunlaştı, her ne kadar aşk dizisi izleyicisi varsa da, bence daha fazla aksiyon dizisi izleyicisi var, istatistikler bunu gösteriyor, oyuncu kadrosu güçlü olmayan drama veya aşk dizileri ömrü oldukça kısaldı.

Hele ki bu günlerde biten dizileri gözden geçirdiğimizde çok büyük bir oranın bu kategoride olduğunu söyleyebiliriz. Orta kalite bir aksiyon yapımı olsa dahi çok daha iyi iş görüyor.

 

Arıza dizisi hangi kanalda?

Show TV ekranlarında karşımıza çıkacak.

Show TV Çukur dizisinden oldukça yüksek bir gelir ve hit kapasitesi elde etti, tabi eskisi kadar çok izlenmiyor her uzun süren dizi gibi ama yine de halen çok anılanlar arasında.

Elbette bu durumun kanalda biliyor ve bu yönde bazı çalışmalar yürütüyor. Kanalın elde ettiği bu başarılardan sonra aksiyon yapımlarından vazgeçeceğini hiç sanmıyorum.

 

Arıza dizisi senarist ve yönetmeni kimdir?

 

Dizinin senarist Ozan Aksungur ve yönetmeni ise Recai Karagöz’dür.

Ozan Aksungur oldukça tecrübeli bir yazar, sadece yazarlık alanında değil farklı alanlarda da çalıştı, tabi en büyük tecrübesi 100 bölüm ile Kurtlar Vadisi: Pusu yapımında oldu, bildiğiniz üzere senaryosu oldukça iyi bir yapımdı.

 

Bununla beraber 11 farklı yapımda görev aldı ve il tecrübesini 2011 yılında yaşadı, bakalım dizinin senaryosu nasıl olacak, şahsen merak ettim.

Recai Karagöz ilse 2016 yılında Arkadaş İyidir adlı yapım da ilk tecrübesini yaşamış ve 10 bölüm takım direktörü olarak çalışmıştır. Daha sonrasında ise İstanbullu Gelin’de 35 bölüm yer almıştır, ki bu onun için çok büyük bir tecrübedir.

 

Böylelikle Arıza dizisi hakkında yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz, daha fazlası için dizi haberleri kategorimizi takip etmeyi unutmayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz