Ana Sayfa Çatı Katı Çatı Katı Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

Çatı Katı Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

cati-kati-oyunculari
Çatı Katı Oyuncuları

Çatı Katı dizisi için tüm oyuncuları güncel oyuncu kadrosunu açıkladık. Yeni oyuncular, giden oyuncular hakkında bilgiler var.

Kanal D ekranları için hazırlanan Çatı Katı dizisi için oyuncular belli olmaya başladı. Tüm oyuncular hakkında sizlere liste hazırladık.

 

Hazırladığımız liste devamlı olarak güncel tutulacak. Yeni oyuncular hakkında bilgi almak için yazımıza tekrar uğrayabilirsiniz.

 

Çatı Katı dizisi hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen dizi için hazırladığımız kategori sayfasına bir göz atınız: Çatı Katı Dizisi

 

Çatı Katı Oyuncuları

Furkan Andıç

Bilgi Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı Bölümü’ne girdikten sonra yatay geçiş ile Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim ve Tasarım Bölümü’ne geçmiştir. Bölümünü başarı ile bitiren 1.90 m boyundaki yakışıklı oyuncumuz Furkan Andıç 1990 İstanbul doğumludur.

Özellikle son dönemde Her Yerde Sen dizisinde büyük başarı sağlayıp tüm Türkiye tarafından tanınmıştır. Birçok seveni ve takip edeni bulunmaktadır.

Bu dizide de rolünü başarı ile oynayacağına dair şüphemiz yoktur. Ancak henüz rolü açıklanmamıştır. Açıklandığı gibi burada görebileceksiniz.

 

Burak Tamdoğan

Ankara Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nü bitiren Burak Tamdoğan 26 Mayıs 1971 doğumludur. Yakışıklı ve tecrübeli oyuncu yıllarını tiyatro ve oyunculuğa adamış başarılı bir sanatçı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Ankara Üniversitesi’ni bitirmeden önce ODTÜ Psikoloji Bölümü’nü bitirdiğini de belirtelim. Geçmiş zaman içerisinde birçok dizi ve filmde görev yapmıştır.

Son zamanlarda hatırlanacağı üzere Elimi Bırakma (Azmi Yelkenci), Ramo dizisinde yer alıp ayrıca Hercai (Filipos) rolleri ile dikkatleri üzerine çekmişti.

Kadroda bu denli başaralı ve tecrübeli bir oyuncunun olması gerçekten çok iyi oldu. Rolü hakkında bilgilendirmeyi gelecek günlerde yapacağız.

 

Pelin Öztekin

1.70 m boyunda güzel oyuncu 1987 İzmit doğumludur. Ecole des Roches’de Dil Eğitimi bölümünü başarı ile bitirmiştir. Diksiyonu ve konuşması oldukça güçlü ve estetiktir.

Kendisini Hayat Şarkısı dizisinde Zeynep rolü ile çok beğenmiştik. Ardından Yuvamdaki Düşman (Nil), Koca Koca Yalanlar (Canan) ve son olarak Aşk Ağlatır dizisinde Nagihan rolü ile görmüştük. Oldukça başarılı, güzel oyuncu artık Çatı Katı dizisinde görev yapacak.

Dizideki rolü henüz kesinleşmemiştir. Hakkında bilgi aldığımızda derhal siz değerli okuyucularımıza paylaşacağız.

 

Bülent Seyran

Kalbimin Sultanı dizisinde Amber Ağa rolü ile gördüğümüz onun öncesinde de Tatlı İntikam dizisinde Necip rolü ile hatırladığımız başarılı oyuncu 22 Şubat 1976 Almanya doğumludur.

92 yılında Konak Belediye Tiyatrosunda görev yapmaya başladı. Çeşitli oyunlarda aktif roller aldı ve başarı ile yerine getirdi. İlk profesyonel dizi oyunculuğu 2002 yılına dayanmaktadır. Bu yılda, Melek isimli dizide görev yapmıştı.

Çatı Katı dizisindeki rolü henüz belli değil ancak yakında zamanda açıklanacağı haberini aldık.

 

Renan Bilek

1968 İstanbul doğumlu başarılı ve tecrübeli oyuncu hayatı boyunca birçok dizi ve filmde yer aldığı gibi sayısı belli olmayan tiyatro oyununda aktif görev almıştır.

 

Manolya Bilek ile evli olan başarılı oyuncuyu Türkiye en çok Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde Süleyman rolü ile tanımıştı. Bundan sonra birçok dizi ve filmde görev yaparak izleyiciden tam not almıştır. En son Sevgili Geçmiş dizisinde Komiser Akif rolü ile görmüştük.

Dizide bu denli tecrübeli bir oyuncuyu daha görmek oldukça güven verici. Sevilen bir sanatçı olan Renan Bilek’in karakteri henüz belli olmamıştır. Gelecek günlerde hakkında bilgi alacağız.

 

Çatı Katı oyuncuları şimdilik bu kadar. Yeni oyuncular veya giden oyuncular olması durumunda hemen sizlere belirterek güncel habere ulaşmanızı sağlayacağız. Bizleri takip etmeye devam ediniz.

 

Çatı Katı dizisi oyuncu kadrosu hakkında siz neler düşünüyorsunuz. Şimdilik: Furkan Andıç, Burak Tamdoğan, Pelin Öztekin, Bülent Seyran ve son olarak Renan Bilek bulunmakta. Fikirlerinizi yorum olarak paylaşmayı unutmayınız. Sağlıkla kalın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz