Ana Sayfa Kuzey Yıldızı Kuzey Yıldızı Kamer Kimdir? Ecem Çalhan Dizileri, Sevgilisi

Kuzey Yıldızı Kamer Kimdir? Ecem Çalhan Dizileri, Sevgilisi

Genç oyuncu Ecem Çalhan tarafından canlandırılacak olan Kuzey Yıldızı Kamer Kimdir? Karakter tanıtımı yapalım ve Ecem‘i daha iyi tanıyalım.

Show TV için hazırlanan dizinin bekleyen sayısı giderek artmaktadır. Dizi kadrosunun yayınlanması ile diziye ilgi giderek büyüdü. Başrol oyuncuları İsmail Demirci ve Aslıhan Güner‘in olduğu dizide Kamer rolünü de kimin oynayacağı kesinleşti! Ecem Çalhan hayat verecek!

Ecem Çalhan isminde iki kişinin sanat camiasında olması işleri biraz karıştırmış olabilir. Bu konuya açıklık getirelim, ardından Kamer karakterini tanıyalım. Sonrasında ise Ecem Çalhan hakkında özet bilgilere bakalım.

ecem-calhan-kuzey-yildizi-kamer
Ecem Çalhan – Kuzey Yıldızı; Kamer

O Ses Türkiye ve Yetenek Sizsiniz Türkiye adlı iki yarışma programına katılmış olan Ecem Çalhan başka bir kişi, şimdi Kuzey Yıldızı dizisinde Kamer karakterini canlandıracak olan kişi başka kişilerdir. İsim benzerliği, hatta aynılığı yüzünden böyle bir kafa karışıklığı olmuş olabilir. Şimdi birlikte Kamer karakterini tanıyalım:

Kuzey Yıldızı Kamer Kimdir?

Öncelikle Kamer ismi gerçekten de çok güzel olmuş onu belirtip devam etmek istiyorum. Ordu doğumlu 23 yaşında bir genç kızdır. Güzelliği gerçekten de göz alıcıdır. Feride‘nin yakın arkadaşı olan Kamer hem akıllı hem de duyguları ön planda olan bir kızdır. İkisini bir arada sürdürmek konusunda iyi olan Kamer çevresinde sevilen ve samimi bir arkadaş olarak karşımıza çıkıyor.

Ecem Çalhan Yaşı, Boyu, Sevgilisi, Kilosu

ecem-calhan-kuzey-yildizi-kamer-2
Ecem Çalhan; Boyu, Kilosu, Sevgilisi

1996 İstanbul doğumludur. İzmir’de ailesi ile birlikte yaşan bu genç oyuncu, tecrübesini tiyatro ile kazanmaya çalışan aktif bir oyuncudur. Tiyatro oyunlarında yer alarak rol yapma kabiliyetini tecrübe etmeye devam ediyor. Güzel oyuncunun ilk profesyonel dizi performansı Kuzey Yıldızı dizisinde gerçekleşecek. Yeni oyuncuları bünyesine alarak onlara şans veren Kuzey Yıldızı dizisi gerçekten yeni bir yüz ile izleyici karşısına çıkmış oluyor.

Ecem Çalhan boyu 1.72 m ve kilosu 52 kg olarak karşımıza çıkmakta. Süleyman Demirel Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk bölümü mezunudur. Latin dansları ve Şan eğitimi görmüş ayrıca Eskrim ve Paten sürebilen bir genç oyuncudur. Gelecek zamanlarda birçok projede yer alacağına şüphe duyulmayan güzel oyuncu için başarılar diliyoruz.

ecem-calhan-kuzey-yildizi-kamer-4
Ecem Çalhan – Kuzey Yıldızı, Kamer

Kuzey Yıldızı dizisinde Ordu’dan gelen bir güzel olarak rol alacağı için önceden Ordu’ya giderek yöre halkının dilini iyice idrak etmek ve güzelce telaffuz etmek için çalışmıştır. Şu anda yöre halkı gibi konuşması ile dikkat çekiyor.

Ecem Çalhan sevgilisi var mı? Bu konuya verebileceğimiz cevap şu an için “Bilindiği kadarıyla yok.” olacaktır. Gelecek zamanlarda edinilen bilgiler ışığında yazılarımızı güncellemeye devam edeceğimizi belirtelim.

Sosyal medya hesabı olarak Instagram adresini verelim, ulaşmak için tıklayınız. Instagram hesabını aktif olarak kullanan Çalhan’ı takip edebilirsiniz. Henüz bu makale kaleme alınırken 890 takipçisi bulunan bu genç oyuncuyu takip ederek ilk 1000 kişi arasında bulunabilirsiniz!

Eğer Kuzey Yıldızı Tüm Oyuncular listesine ulaşmak isterseniz makalemiz hemen bir tık uzaklıkta.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz