Ana Sayfa Kuzey Yıldızı Kuzey Yıldızı Esma Kimdir? Meltem Tüzüner Boyu, Yaşı

Kuzey Yıldızı Esma Kimdir? Meltem Tüzüner Boyu, Yaşı

Yakın zamanda ekranlarda göreceğimiz Kuzey Yıldızı Esma kimdir sorusu artık pek çok kişinin merak ettikleri arasına girdi.

Show TV’nin bildiğiniz üzere 2 tane dizisi mevcut, elbette tekrar yayınlanan eski diziler bu grubun içinde değil. Bu yüzden, bu diziden beklenti çok yüksek. Yani yatırımlar hep bu yönde ve ve oyuncu kadrosu giderek daha profesyonel kişilerle dolduruluyor.

Kuzey Yıldızı Esma Kimdir?

Kuzey’in kızları ile arasında bir bağ kurulacak ve biraz tehlikeli bir kişiliğe sahip olacak. Yani dost mu düşman mı pek belli olmayacak. Dizideki diğer kızlara nazaran daha olgun ve daha güçlü bir kadını simgeliyor.

Yani kişiler arasında bağlantı kuran ve tüm olaylar içerisinde beliren bir kadındır. Ordu’nun güzel kızı olarak karşımıza çıkacak. Yani İstanbul’dan gelen aile içerisinde değil, zaten Ordu’da bulunan olgun bir kadın.

Kuzey’in Ordu’ya gelmesi onu çok rahatsız eder, bu yüzden küçük kızlarına düşmanlık besler, yine de kimseye belli etmeyerek dost yüzlü görünür. Dediğim gibi dizide bulunan en tehlikeli kadınlardan birisi olarak karşımıza çıkacak.

Meltem Tüzüner Kimdir? Dizileri, Yaşı, Boyu, Kilosu

Meltem Tüzüner

Boyu: 176 cm
Yaşı: 31
Doğum Tarihi: 4 Kasım 1988

4 Kasım 1988 yılında doğan genç oyuncu henüz 31 yaşında ve önünde uzun bir kariyer basamakları var. Henüz yıldızını tam olarak parlatacak bir projede yer alamadı, yine de bu dizinin izleyicisinin çok olacağını tahmin ediyoruz. Yani kendini kanıtlamak için harika bir fırsat ile karşı karşıya olabilir.

Miss Turkey 2012 yarışmasında 4. oldu, yani güzelliğini kanıtladı, fakat oyunculuk eğitimi ne boyutta iyidir şuan için tam bilinmiyor. Çünkü henüz 2 yapımda yer aldı, bu yapımları aşağıda sıraladık.

Oynadığı dizileri ve filmleri sıralayacak olursak:

  • Kurtlar Vadisi: Pusu (Melek) – Dizi
  • Adi İnsan (Ebru) – Film

Sonuç olarak güzel oyuncudan beklenti epey yüksek, çünkü dizi içerisinde olayların odak noktası veya kilit noktası olacak diyebiliriz. Kötü bir karakter olarak karşımıza çıkacak, belkide bu rol ona yakışacak ve yıldızı parlayacaktır.

Böylelikle Kuzey Yıldızı Esma kimdir? Sorusunu cevaplamış olduk, sitemizde bu dizinin diğer oyuncuları hakkında bilgiler de yayınlandı. Hatta sevdiğiniz diğer dizileri de sitemizden takip edebilir ve makaleleri okuyabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz