Ana Sayfa Kuzey Yıldızı Kuzey Yıldızı Mine Kimdir? Aslıhan Kapanşahin Dizileri, Boyu

Kuzey Yıldızı Mine Kimdir? Aslıhan Kapanşahin Dizileri, Boyu

Kuzey Yıldızı Mine Kimdir?

Show TV’nin merakla beklenen dizisi Kuzey Yıldızı Mine kimdir sorusu pek çok bekleyen tarafından aranmaya başladı.

Genç oyuncu henüz 19 yaşında olmasına rağmen projelerde yer almış ve üstlendiği rollerin gayet üstesinden gelebilmektedir. Oyuncu hakkında daha detaylı bilgiler yazalım.

Kuzey Yıldızı Mine Kimdir?

Güzel ve bir o kadar da havalı genç bir kızdır. Dizide İstanbul’da büyümüş ve burnu havada biridir. Batıda yaşayıp büyümenin etkisini ergenliği ile beraber oldukça kabarık bir şekilde hissedeceğiz.

Fakat burada ki güzel olay asıl dostluğun ve aşkın Ordu yani Karadeniz bölgesinden yaşandığını zamanla keşfedecek olması. Tabi ki bu sureci uzun ve aşılması zor engeller ile anlatacaklardır. Özellikle ergen tavırlar çekilmez olabilir dikkat!

Dizide Mert ve Mine karakterleri genç, güzel ve yakışıklı ikiliyi canlandıracaklar. Bu yüzden Ordu’ya yerleşmeyi ve orada yaşamayı kabullenmeyen asi biri olarak karşımıza çıkacak.

Aslıhan Kapanşahin Kimdir? Hangi Dizilerde Oynadı?

Aslıhan Kapanşahin

Genç oyuncu 2 Kasım 2000 doğumlu ve şuanda 19 yaşındadır. 2011 yılından bu yana farklı yapımlarda yer almış ve Pera Güzel Sanatlar Lisesi’inde eğitimine devam etmiştir. Genç oyuncunun önünden kariyer basamaklarını tırmanacağı uzun bir yol var. Oyunculuk yeteneği gayet güzel bakalım ilerleyen günlerde hangi projelerde yer alacak.

Yaşı: 19
Doğum Tarihi: 2 Kasım 2000
Boyu: 155 cm
Kilo: 47 kg

Dizileri sıralayacak olursak:

  • Kanatsız Kuşlar
  • Binbir Gece

Oyuncu kadrosu oldukça iyi olan bu dizi, Aslıhan için yıldızı parlatma fırsatı olabilir. Diğer makalelerde görüşmek üzere.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz