Ana Sayfa Kuzey Yıldızı Kuzey Yıldızı Gökçe Kimdir? Berfin Nilsu Aktaş Yaşı, Sevgilisi

Kuzey Yıldızı Gökçe Kimdir? Berfin Nilsu Aktaş Yaşı, Sevgilisi

Kuzey Yıldızı Gökçe kimdir? Show TV‘nin muhteşem dizisinde Gökçe karakterini Berfin Nilsu Aktaş canlandırıyor. Sevgilisi kim, yaşı boyu!

Süreç Film tarafından Show TV ekranları için hazırlanan dizinin büyük bir izleyici kitlesi oluştu. Gelecek dönemlerde Kuzey Yıldızı yeni bölüm ve yeni oyuncular katılacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Birçok yetenekli oyuncuyu bir araya getiren dizinin çalışmaları devam ediyor!

Bugün sizlere Gökçe karakterini tanıtacağız ve bu karaktere hayat veren Berfin Nilsu Aktaş hakkında bazı özet bilgiler vereceğiz. Sevgilisi kim, boyu ne kadar, yaşı kaç?

Kuzey Yıldızı Gökçe Kimdir?

İstanbul’da doğup büyüyen Gökçe babası gibi biraz şımarıktır. Bu şımarıklığı ile izleyicilerin karşısına çıkacak. Köy yaşamı hakkında en ufak bir fikri olmayan Gökçe acaba bu yaşama ayak uydurabilecek mi? Çünkü kurulu düzeninden bambaşka bir düzene geçecek olan Gökçe şehir yaşamına alışmıştır. Zengin aile yaşamına alışmış ve benimsemiş olan Gökçe, köyde fakir ve kendine has yaşama ayak uydurması zor olacaktır. Peki bu zor günlerde onu nasıl maceralar nasıl olaylar bekliyor, birlikte göreceğiz.

Berfin Nilsu Aktaş

kuzey-yildizi-berfin-nilsu-aktas
Berfin Nilsu Aktaş

Kuzey Yıldızı dizisinde Gökçe karakterini canlandıracak olan Berfin daha önce hangi dizide oynadı? Yaşı kaç, boyu ne kadar? Berfin Nilsu Aktaş’ın sevgilisi var mı? Bu soruların hepsine yanıtlarımızı lafı uzatmadan verelim:

Berfin Nilsu Aktaş Daha Önce Oynadığı Diziler

Berfin’i ekranlarda Geleceğin Starı isimli programdan biliyoruz. Berfin burada kendini göstermiş ve ardından Maydanoz Ajans firmasına bağlı olarak oyunculuk kariyerine yelken açmıştır. İlk profesyonel işi olarak Kuzey Yıldızı dizisini gösterebiliriz. Bundan önce bazı reklam filmlerinde rol alan Berfin genç yaşı itibari ile tecrübe kazanarak yoluna devam ediyor.

Berfin Nilsu Aktaş Yaşı Kaç? Boyu, Kilosu?

Doğum tarihi 1998 olarak bilinmektedir. Aslen Ankara doğumlu olan Berfin şu anda 21 yaşındadır. Berfin’in boyu 1.70 m ve kilosu da 52 olarak bilinmektedir.

Berfin Nilsu Aktaş Sevgilisi Var Mı?

An itibari ile bilindiği kadarı ile sevgilisi bulunmayan Berfin öncelik olarak elbette oyunculuk kariyerini yükseltmenin peşinde. Genç sanatçının eğitimlerine ve oyunculuk tecrübesine ihtiyaç duyduğunu biliyoruz. Dans etmek ve şarkı söylemekten hoşlanan Berfin gelecek zamanlar da ne gibi projelerde yer alacağını birlikte göreceğiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz