Ana Sayfa Kuzey Yıldızı Kuzey Yıldızı Nerede Çekiliyor? Ordu’nun Neresinde

Kuzey Yıldızı Nerede Çekiliyor? Ordu’nun Neresinde

Show TV’nin yeni dizisi Kuzey Yıldızı nerede çekiliyor sorusunun cevabı ile karşınızdayız, hadi konuyu detaylı olarak konuşalım.

Yoğun bir romantizm havası olan dizi kendi için uygun alanları tespit etti, hatta çekimlere ne zaman başlayacak gibi sorularının da cevabını yanıtladı. Yani dizi için her şey hazır ve çekimler 28 Temmuz’da başladı bile!

Kuzey Yıldızı Nerede Çekiliyor?

İsmail Demirci

Dizi Ordu ilimizde çekilmektedir. Yukarıdaki paragrafta bahsettiğimiz üzere aşk ve romantizm havası yoğun bir şekilde hissedildiği için dizi yapımcıları bu ilimizi uygun görmüşler. Bence de çekileceği atmosfer oldukça güzel ve uygun.

Burada dikkat edilmesi gereken Ordu’nun yağmurlu bir havası var ve bu pek çok zaman sorun teşkil eder. Elbette yağmurlu bir sahne çekilmiyorsa.

İkinci çekim yapılacak ilimiz ise İstanbul, fakat bu ilimizde sadece birkaç bölüm çekilecek. Yani hikayeyi geliştirmek ve başrol deki oyuncumuzun bir zamanını anlatacak.

Bunun yanında ana set her zaman Ordu’da olacak. Yani İstanbul’da çekilen birkaç bölümden sonra ekip tekrar Ordu’ya dönecek.

Ordu’nun Neresinde Çekiliyor?

Elbette pek çok yerde çekim yapılacak fakat ana yerleri sıralayacak olursak;

  • Çambaşı Yaylası
  • Ulugöl Tabiat Parkı
  • Boz Tepe

Elbette Ordu’nun harika doğal güzellikleri de seyircilere gösterilecek.

Sonuç olarak dizinin çekimleri 28 Temmuz’da yani dün itibari ile başladı. Oyuncu kadrosu gayet iddialı ve tecrübeli. Bunun yanında Ordu ilimizin güzellikleri de muhteşem.

Bakalım dizinin hikayesi yani seyircilere sunulacak olan aşk beklentileri karşılayacak mı? İmkansız aşklardan birisi olacağa benziyor, yinede sıradanlıktan çıkmak zorunda. Yani Kuzey Yıldızı dizisinin başarısı hikayesinin etkili olmasına bağlı gibi duruyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz