Ana Sayfa Kimse Bilmez Kimse Bilmez Zeynep (Asya Taşkın) Kimdir? Yaşı ve Kilosu

Kimse Bilmez Zeynep (Asya Taşkın) Kimdir? Yaşı ve Kilosu

kimse-bilmez-zeynep-asya-taskin-kimdir-yasi-ve-kilosu
Kimse Bilmez Zeynep (Asya Taşkın) Kimdir? Yaşı ve Kilosu

Kimse Bilmez Zeynep isimli karakter kimdir. Oyuncu, Asya Taşkın kimdir? Asya Taşkın, boyu kilosu ve yaşı nedir? İşte tüm bilgiler!

Şu aralar Kimse Bilmez dizisinde Zeynep isimli karakteri canlandıran güzel ve genç oyuncu son zamanlarda dizi takipçileri arasında popüler oldu. Genç oyuncunun doğum tarihi, boyu, kilosu, sevgilisi gibi konuları merak ediliyor! Genç yaşına rağmen birçok projede görev yapan Asya Taşın, gelecek günlerde de performansını güzel kullanarak ekran karşısında olmaya devam edecektir. Genç oyuncunun sosyal medya hesaplarına bakacak olursak, fanları tarafından birçok sahte hesap kurulmuş olduğunu belirtelim. Her birine teker teker değinelim. Ancak öncesinde Zeynep isimli karakter nasıldır ona bir bakalım.

Kimse Bilmez Zeynep Karakteri

Zeynep, dizide İstihbarat Başkanı Kurtbey’in kızı olarak karşımıza çıkıyor. Kurtbey, Ali isimli karakteri istihbarata tekrar alamayınca devre dışı bırakmaya uğraşır. Ancak tüm bunların içinde Kurtbey’in kızı olan Zeynep karakteri ortaya çıkmaktadır. Ali ve Zeynep arasında nasıl bir ilişki ortaya çıkacak merakla beklenmektedir.

Zeynep’in karakterine gelecek olursak: Güzeldir, keskin zekalıdır ve ayağı yere sağlam basan bir kızdır. Duygusal konularda ise ilk görüşte aşk yaşayacak kadar da gözü kara bir karakterdir.

Asya Taşkın (Zeynep) Kimdir?

kimse-bilmez-zeynep-asya-taskin
Asya Taşkın

2000 yılı Kocaeli doğumludur. Eğitimini Kural Akademi Sanat Merkezi’nde almıştır. İlk dizisi Akasya Durağı olurken dizilerde oynamaya devam ederek; Küçük Gelin, Arka Sokaklar gibi dizilerde de rol almıştır. 2018 yılında ise Savaşçı isimli dizinin kadrosunda yer bulmuştur. Sen Anlat Karadeniz gibi erkanları kasıp kavuran dizide Gülendam isimli karaktere hayat vermiştir.

Asya Taşkın Kaç Yaşında?

2000 doğumludur. Dolayısı ile 19 yaşında olan genç oyuncu yeteneklerini sergilemeye devam ediyor. Dizilere yeni bir ekran yüzü olarak gelen oyuncunun genç yaşında birçok takipçisi mevcut.

Asya Taşkın Boyu ve Kilosu?

Bilindiği kadarıyla Asya Taşkın boyu 164 cm’dir. Kilosu ise 51’dir. Kilo konusunda sayılarda bir değişiklik olabileceğini belirtelim.

Asya Taşkın Sevgilisi Kim?

Asya henüz oldukça genç bir oyuncudur. Bilindiği kadarıyla bir sevgilisi yoktur. Güzel oyuncunun sevgilisi var ise de henüz bununla ilgili bir açıklama veya sosyal medya paylaşımı söz konusu olmadığı için bilinmiyor olabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz