Ana Sayfa Aşk Ağlatır Aşk Ağlatır Kadrosu Yeni Oyuncular Geldi! Yakında Yayında!

Aşk Ağlatır Kadrosu Yeni Oyuncular Geldi! Yakında Yayında!

ask-aglatir-kadrosu-yeni-oyuncular-geldi-yakinda-yayinda
Aşk Ağlatır Kadrosu Yeni Oyuncular Geldi! Yakında Yayında!

Aşk Ağlatır kadrosu yeni oyuncular ile ekibi büyütmeye devam ediyor. Yakında zamanda ekranlarda olacak diziye yeni isimler geldi!

Geçtiğimiz günlerde Pelin Öztekin‘in de Aşk Ağlatır dizisine katıldığı haberini vermiştik. Şimdilerde 2 oyuncunun da Aşk Ağlatır dizi kadrosuna geldiği haberini verelim! Laçin Ceylan ve Durul Bazan isimleri de kadroya katılan yeni isimlerden oldu!

Eylül ayında ekranlarda görebileceğimiz Aşk Ağlatır dizisi Love That Makes You Cry isimli Japon dizisinden Türkiye’ye uyarlanmış versiyonu olacaktı. Sezon hazırlıkları son hızda devam ederken, kadroya dahil edilen isimlere bir bakalım.

Aşk Ağlatır Kadrosu Yeni Oyuncular

Laçin Ceylan Kimdir?

lacin-ceylan-ask-aglatir
Laçin Ceylan

25 Kasım 1965 İzmir doğumludur. 1989 Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. 1993 Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü Yüksek Lisans eğitimini tamamladı. Birçok tiyatro ve dizi-film projesinde görev almıştır. Bunlardan bazılarına örnekler verelim. Gişe (Jean Tardeau), Kel Şarkıcı (Ionesco), Macbett (Ionesco), Klakson, Borazanlar ve Bırtlar (Dario Fo), Hortlak (Plautus), Karanlıkta Koşanlar (Dr. Yasemin), Yarım Elma Gönül Alma (Sunucu), Yazı Tura (Cast Sorumlusu), Gece Yürüyüşü (Tülin) ve Gümüş(Gülsün) gibi görevler almıştır.

Özetle usta oyuncu Laçin Ceylan bu çalışmalar ile karşımıza çıkmıştı. Önümüzdeki günlerde de Aşk Ağlatır dizisinde “Sumru” ismindeki bir karakteri canlandıracaktır.

Durul Bazan Kimdir?

durul-bazan-ask-aglatir
Durul Bazan

20 Eylül 1972 İstanbul doğumludur. Durul Bazan 2000 yılında Çarli İş Başında isimli dizide görev almıştı. Dizide Tarkan rolünü üstlenerek dizi hayatına adım atmış oldu. Aşkım Aşkım dizisinde Necati, Papatya ile Karabiber isimli filmde ise Ömer karakterine hayat vermişti. Yıldızların Altında isimli dizide ise Hayati karakterini oynamıştı. 2009 yılında yayınlanan Türkler Çıldırmış Olmalı filminde Korsan Ercüment karakterini canlandırmıştı. TRT 1 kanalında yayınlanan Avrupa isimli dizide Tekin karakteri ile karşımıza çıkmıştı.

Özet olarak Durul Bazan’ın yer aldığı projeler bunlardır. Elbette daha birçok projede yer alan başarılı oyuncu için detaylı bir başka makalede görüşmek lazım gelir.

Önümüzdeki günlerde yayınlanacak olan Aşk Ağlatır dizisinde hangi karakteri oynayacağı henüz kesin olarak bilinmemektedir.

Aşk Ağlatır kadrosu yeni oyuncular hakkında her yeni bilgiyi sizlere taşımaya devam edeceğiz. Takipten ayrılmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz