Ana Sayfa Aşk Ağlatır Aşk Ağlatır Rüzgar Özben Kimdir? Yağız Can Konyalı Boyu

Aşk Ağlatır Rüzgar Özben Kimdir? Yağız Can Konyalı Boyu

Yağız Can Konyalı‘nın hayat verdiği karakter Aşk Ağlatır Rüzgar Özben kimdir sorusunun ayrıntılı cevabı ile karşınızdayız.

Güzel bir hikaye ve kurgu ile karşımıza çıkan dizinin izleyici kitlesi günden güne artıyor. Elbette aşk dizisi olduğu için insanlar biraz daha farklı şeyler istiyorlar, yani sıradan aşk hikayesinden uzaklaşmayı başarırsa izleyici kitlesi epey genişler.

Oyuncuların bazıları çok genç ve tecrübesi oldukça az, fakat yayınlanan bölümde görüldüğü üzere gayet yetenekliler, yani bu dizi genç oyuncuların yıldızlarının parlamasına sebep olabilir, bakalım ilerleyen bölümlerde nasıl bir performans ile karşılaşacağız.

Diğer oyuncuları da merak ediyor musunuz? Aşk Ağlatır Oyuncu Kadrosu adlı konumuzu mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Aşk Ağlatır Rüzgar Özben Kimdir?

Biraz şımarık biri gibi görünse de onunda duyguları ve kırılgan bir ruhu var, yani dışarıdan göründüğü gibi zengin şımarığı biri değil.

Yine de etrafındaki insanlar onu bu yönüyle tanıyacak, Ada Meryem Varlı‘nın çalıştığı yerin sahibinin oğludur, yani hikayeye dahil olduğu nokta tam da burası.

İyi bir şekilde giyinir ve kendine her daim dikkat eder, para harcamayı da oldukça sever, yine de kişiliği bozuk birisi değildir. Çevresindeki insanlar çok para harcadığı ve rahat davrandığı için ona karşı ön yargılıdır ama o kendinden hiçbir zaman ödün vermez.

Sonuç olarak karşımızda biraz şımarık ama dürüst iyi bir zengin çocuğu vardır.

Yağız Can Konyalı Kimdir? Yaşı, Boyu, Dizileri, Sevgilisi

ask-aglatir-yagiz-can-konyali-ruzgar
Yağız Can Konyalı

Yaşı: 20 Eylül 1991
Boyu: 1.77 m
Kilosu: 75 kg
Göz Rengi: Kahverengi
Eşi-Sevgilisi: Aslı Melisa Uzun, Sevgilisi

20 Eylül 1991 İstanbul doğumludur. Eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü başarı ile bitirmiştir. Ardından Öyle Bir Geçer Zaman Ki isimli dizide ilk profesyonel oyunculuk performansı göstermiştir.

Oyunculuğu beğenilen Yağız Can Konyalı, dizi ve filmlerde oynaması için teklifler elde etmiştir. Genç oyuncu yer aldığı projelerde iyi oyunculuk performansı göstererek Türkiye’de tanınan oyuncular arasında girmiştir.

Yağız Can Konyalı dizileri

  • Öyle Bir Geçer Zaman Ki (Aydın)
  • Adı Mutluluk (Zeki)
  • Bizim Hikaye (Rahmet Elibol)

Böylelikle Aşk Ağlatır Rüzgar Özben kimdir konumuzun sonuna gelmiş bulunuyoruz, daha fazlası için kategorimizi ziyaret etmeyi unutmayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz