Ana Sayfa Aşk Ağlatır Aşk Ağlatır Çiçek Emeksiz Kimdir? Deniz Altan Yaşı, Boyu

Aşk Ağlatır Çiçek Emeksiz Kimdir? Deniz Altan Yaşı, Boyu

Güzel oyuncu Deniz Altan‘nın canlandırmış olduğu Aşk Ağlatır Çiçek Emeksiz kimdir sorusu onu sevenler tarafından soruluyor.

Dizimize heyecan katan aynı zamanda üzen bir karakter ile karşınızdayız. Bu tanım sanırım biraz karışık oldu, fakat böyle diziler oldukça normal. Hayalleri olan karakterler bazı zaman üzülebilir ve çöküş yaşayabilir.

Dizi de aşk konusu yanı sıra bu konularda işlenecek, bu da senaryoya büyük imkan ve alan sağlayacaktır, bakalım ilerleyen bölümlerde ne kadar ciddi ve üzüntülü olaylar olacak, az çok bazılarını tahmin edebiliyorum.

Diğer oyuncular hakkında bilgi edinmek isterseniz. Aşk Ağlatır Oyuncu Kadrosu konumuzu ziyaret etmeyi unutmayınız.

Aşk Ağlatır Çiçek Emeksiz Kimdir?

Hayalleri olan içi içine sığmayan çok genç bir kızdır, yani 19 yaşında hedeflerine ulaşmaya çalışan biridir. Moda tasarımcısı olma yolunda hayal kurar, tabi bu oldukça zor sektörlerinden biridir, kendini kanıtlaman için yıllar geçmesi gereken sektörlerden biridir.

Yine de o bazen tutarsızca hayaller kurar, bundan dolayı bazen de üzülebilir. Bu üzüntüsü kimi zaman derin ve içten oluyor.

Dizimizin yaşama sevinci, aynı zamanda üzüntü kaynağı diyebiliriz. Çünkü, ne zaman ne olacağını tam olarak kestiremiyoruz. Dizinin dengesine göre pek çok rol ve konu üstlenebilecek bir karakter yapısı mevcut, bundan dolayı farklı bir şeyler olabilir.

Deniz Altan Kimdir? Boyu, Yaşı, Sevgilisi, Dizileri

ask-aglatir-deniz-altan-cicek-emeksiz
Deniz Altan

Yaşı: 26 Eylül 1994
Boyu: 1.60 m
Kilosu: 54 kg
Göz Rengi: Ela
Eşi-Sevgilisi: Fırat Altun, Sevgilisi

26 Eylül 1994 İstanbul doğumludur. Genç oyuncu eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü okuyarak tamamlamıştır.

Hayat Şarkısı dizisinde Bade Cevher karakteri ile Türk televizyonlarında tanınmaya başlanmıştır. Gösterdiği performans sayesinde beğenilen bir oyuncu haline gelmiştir.

Deniz Altan dizileri

  • Öyle Bir Geçer Zaman Ki
  • Hayat Dediğin
  • Kertenkele
  • Hayat Şarkısı (Bade Cevher)

Böylece Aşk Ağlatır Çiçek Emeksiz kimdir konumuzun sonuna gelmiş bulunuyoruz, umarım bu makale karakter hakkında bilgi edinmenize yardımcı olmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz