Ana Sayfa Sevdim Seni Bir Kere Sevdim Seni Bir Kere Berçin Kimdir? Sevgi Temel Dizileri

Sevdim Seni Bir Kere Berçin Kimdir? Sevgi Temel Dizileri

Sevdim Seni Bir Kere dizisinde Ozan’a aşık karakter Berçin kimdir? Karaktere can veren Sevgi Temel dizileri, sevgilisi, instagram adresi?

Focus Film yapımcılığı ile Star TV için hazırlanan Sevdim Seni Bir Kere dizisi günlük olarak yayınlanmaya devam ediyor. Hafta içi her gün saat 17:00‘de yayınlanmaktadır. Gün içinde izlenecek güzel bir dizi olarak karşımıza çıkmıştır.

Bazı meraklı okuyucularımız için Sevdim Seni Bir Kere dizisinin karakterlerini tanıtmaktayız. Sıradaki karakterimiz Berçin! Ozan‘a deliler gibi aşıktır. Onu elde edebilmek için her şeyi yapabilecek bir kızdır.

Minik bir not, Sevdim Seni Bir Kere tüm oyuncuları hakkında güzel bir makale yayınladık, eğer göz gezdirmek isterseniz lütfen tıklayınız: Sevdim Seni Bir Kere Tüm Oyuncular

Sevdim Seni Bir Kere Berçin Kimdir?

sevdim-seni-bir-kere-bercin
Berçin

Ozan için yanıp tutuşuyor. Onu elde edebilmek için her şeyi yapacak bir kız. Ancak bu onu kötü bir karakter olarak görmenize sebep olmasın. Oldukça temiz bir kalbe sahip ve sadece tek istediği Ozan’ı elde etmek olan biri olarak karşımızda!

Bunun yanında Ozan da üniversiteye henüz yeni kayıt yapmış Aslı isminde bir kızdan acayip hoşlanmaktadır. Sevgisini ona göstermek için yollar aramaktadır. Bir noktadan sonra birliktelik ortaya çıkınca Berçin yıkılır.

Aslı ile Ozan’ın arasına gireceği için bir grup Berçin’den çok nefret ederken bir grup da Aslı’yı sevmediği için Berçin tarafını tutacaktır. Bakalım gelecek zamanda nasıl bir ortam oluşacak?

Sevgi Temel (Berçin)

sevgi-temel
Sevgi Temel

Yaşı: 24
Doğum Tarihi: 1996
Boyu: 168 CM
Kilosu: 45 KG
Instagram Adresi: Kişisel hesabı bilinmiyor.

Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı oyunculuk bölümü eğitimini almış ve tiyatro da boy göstermiştir. Yani şuan için bir dizide göremedik, fakat kendisi çok genç eminim bu diziden sonra yıldızı parlayanlardan birisi olacaktır.

Güzel oyuncu fiziksel özellikleri bir aşk dizisi için gayet yeterli ve dikkat çekici. Terörist isimli tiyatro da rol alarak kendini göstermiştir.

Gördüğünüz üzere dizi yapımcıları pek çok genç isime güvenmiş ve kadroya dahil etmiştir. Umalım ki tüm bu oyuncu kadrosu rollerinin üstesinden gelebilsin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz