Ana Sayfa Sevdim Seni Bir Kere Sevdim Seni Bir Kere Kemal Hoca Kimdir? İrfan Kılınç Dizileri

Sevdim Seni Bir Kere Kemal Hoca Kimdir? İrfan Kılınç Dizileri

İrfan Kılınç‘ın canlandırmış olduğu Sevdim Seni Bir Kere Kemal hoca kimdir sorusu ilk bölümden sonra sorulmaya başladı.

Bildiğiniz üzere ilk bölüm yayınlandı ve günlük olarak yayınlanmaya devam edilecek. Şuan için her şey gayet güzel gidiyor, bakalım konu olarak farklılık göstermediği için zor duruma düşecek mi?

Günlük dizi olduğu için belirli bir kitlesi var ve o kitle bu tür aşk dizisi konularını seviyor. Elbette oyuncuların yetenekleri ve gösterdikleri performans çok önemli. Eğer bunlar doğru şekilde ilerlerse eminim başarı da gelecektir.

Sizler için harika bir konu hazırladık, Sevdim Seni Bir Kere Oyuncu Kadrosu konumuzu ziyaret ederek dizinin tüm oyuncuları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Sevdim Seni Bir Kere Kemal Hoca Kimdir?

Kemal Hoca dışarıdan iyi yüzlü görünse de ne yazık ki karısını yıllar önce terk etti. Yani Hediye’yi terk etti ve onu yalnız bıraktı.

Tabi ki, Aslım‘ında gerçek babasıdır, annesi Aslım’dan bunu saklamıştır. Çünkü, bu durum herkesi üzer ve istenmeyen olayların yaşanmasına sebebiyet verir. Her ne kadar saklı kalmasını istese de bir şekilde bu gerçek açığa çıkar.

Bu olay açığa çıktığı zaman aile için tartışmalar ve kalp kırıkları meydana gelir. Hatta Aslım annesine çok öfkelenir ve onu affetmez.

İrfan Kılınç Kimdir? Dizileri, Boyu, Yaşı, Kilosu

İrfan Kılınç

Yaşı: 39
Doğum Tarihi: 1980
Boyu: 170 CM
Kilosu: 65 KG

Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’ın oyunculuk eğitimini almış tecrübeli isimlerden biridir. Rollerde çok aktif olmasa da, üstlendiği rollerde gayet başarılı ve üstesinden gelmiş biridir. Son yıllarda daha aktif roller üstlenmektedir.

Orta yaşlı oyuncu kariyerinden geç ilerleme etmiş olsa da bu dizi ile kendini gösterirse daha güzel yerlere geleceğinden eminim.

İrfan Kılınç Dizileri

  • Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olamaz
  • Adı Yunus
  • Büyük Sır

Böylelikle Kemal Hoca kimdir sorunu cevaplayarak onu tanımış olduk, daha fazlası için kategorimizi ziyaret etmeyi unutmayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz