Ana Sayfa İncir Ağacı İncir Ağacı Oyuncuları, Oyuncu Kadrosu Tüm Liste

İncir Ağacı Oyuncuları, Oyuncu Kadrosu Tüm Liste

TRT 1 ekranlarında yayınlanmak üzere günlük dizi olan İncir Ağacı oyuncuları, ful cast oyuncu kadrosu için tam liste hazırladık!

Hepimizin bildiği üzere şu anda TRT 1 ekranları için hazırlanan bir günlük dizi hali hazırda bulunmaktadır, Seksenler oldukça keyifle izlenen bir dizi halindedir.

 

Seksenler dizisinin yanı sıra şimdi bir de Hüseyin Türkyıldırır‘ın yapımcı olduğu İncir Ağacı dizisi için çekim hazırlıkları tüm hızı ile devam ediyor. İncir Ağacı yeni oyuncular gelmeye devam ettikçe yazımızı güncellemeye devam edeceğiz.

 

İncir Ağacı Oyuncuları gelmeye devam ettikçe bizler de eklemeler yaparak güncel tutmaya devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin!

 

Yönetmen koltuğunda Tolga Savu bulunmaktadır ve genel koordinatör görevinde ise Hüseyin Eken bulunmaktadır. Dizinin yayın tarihi şu an için 7 Ekim olarak kararlaştırılmıştır.

 

İncir Ağacı Oyuncu Kadrosu

 • Arif Nazım (Cemal Usta)
 • Özlem Güveli (Neriman)
 • Burakhan Yılmaz (Orhan)
 • Sidal Damar (Kerime)
 • Faruk Pakiş (Yavuz)
 • Ece Baliç (Perihan)
 • Aylin Kılıçarslan (İsmet)
 • Murat Demirkıranlardan (Şöhret)
 • Enzel Damla Tombak (Belgin)
 • Eren Pekgöz
 • Emel Bertan
 • Yılmaz Ceylan (Şefik)
 • Buket İncigöz (Suzan)
 • Fatih Hürkan (İpsiz Vefa)
 • Mina Derman (İnci)

Kadroya dahil olacak olan yeni oyuncuları da ekleyerek, devamlı güncel bir liste ile karşınıza çıkacağız! Bizleri takip etmeye devam edin!

 

İncir Ağacı Oyuncuları

 

Arif Nazım (Cemal Usta)

incir-agaci-arif-nazim-cemal-usta
Arif Nazım

1964 Nevşehir doğumludur. Kendisi hem müzisyen hem de sinema oyuncusu olarak tanınmaktadır. Geçmiş zamanda birçok filmde yer alarak kendini kanıtlamış başarılı ve tecrübeli bir oyuncudur.

Oyuncusu olarak yer alacağı İncir Ağacı dizisinde Cemal Ocak ailesinin babası rolü ile karşımıza çıkacak. Günlük diziler arasında iyi bir popülarite elde edeceği düşünülmektedir.

 

Özlem Güveli (Neriman)

incir-agaci-ozlem-guveli-neriman
Özlem Güveli

1970 doğumludur. Eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu olarak tamamlamıştır. Bunun yanında Türkiye’de çok izlenmiş bazı dizilerde rol almış tecrübeli bir oyuncudur.

Genel olarak tiyatro çalışmaları yaparak günümüzün değerli oyuncularından biridir. Şu aralar İstanbul Devlet Tiyatrosu oyuncuları arasındadır. Daha önce oynadığı diziler arasında Yasemince ve Bugünün Saraylısı isminde bilindik diziler vardır.

 

Burakhan Yılmaz (Orhan)

incir-agaci-burakhan-yilmaz-orhan
Burakhan Yılmaz

1994 doğumludur. Yer aldığı projelerde gösterdiği performans ile beğenilen oyunculardan biridir. Eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü başarı ile bitirerek tamamlamıştır.

Daha önce yer aldığı diziler ve projeler arasında Sekiz Cinayeti ve İblisin Oğlu 13. Vahşet isimli iki film bulunmaktadır. Bunlardan ayrı olarak daha önce oynadığı diziler hakkında merak eden okuyucularımıza: Kocaman Aile dizisinde konuk oyuncu olarak oynadığını belirtelim.

Black List Ajans bünyesinde bulunan Burakhan Yılmaz bazı reklam filmlerinde de yer almıştır. Bunların dışında aktif bir tiyatro oyuncusu olarak karşımıza çıkmaya devam etmektedir.

 

Sidal Damar (Kerime)

incir-agaci-sidal-damar-kerime
Sidal Damar

1992 İzmir doğumludur. Başarılı ve genç oyuncu olarak yer aldığı projelerde oldukça güzel performans göstermiştir. Uludağ Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nü başarı ile bitirerek televizyon ve sinema dünyası için ilk adımı atmış oldu. Şu aralar Gökkuşağı Tiyatrosu bünyesinde aktif olarak rol almaya devam etmektedir.

Sidal Damar daha önce oynadığı diziler için bir liste hazırladık:

 • Ekip 1: Nizama Adanmış Ruhlar (Susan)
 • Payitaht Abdülhamit (Zeynep)
 • Zengin ve Yoksul

Bu diziler arasında Payitaht Abdülhamit dizisinde 15 bölüm boyunca oynadığı rol ile karşımıza Zeynep rolü ile çıkmıştı. Gösterdiği performans oldukça ilgi çekici olarak görülmüştür. Kendisine başarılar dileriz.

 

Faruk Pakiş (Yavuz)

incir-agaci-faruk-pakis-yavuz
Faruk Pakiş

Uygur Sanat Tiyatrosu bünyesinde tiyatro oyunculuğu yapmaya devam etmektedir. Eğitimini Süleyman Demirel Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü’nü bitirerek tamamlamıştır. İzmir 34 Buçuk Menajerlik’te oyunculuk dersleri alarak kendini geliştirmeye devam etmiştir. Bazı kısa filmlerde rol aldığı gibi Uludağ Limonata reklamında oynamıştır.

İncir Ağacı dizisinde Yavuz karakterini oynaması düşünülmektedir. Genç oyuncuya başarılar dileriz.

 

Ece Baliç (Perihan)

incir-agaci-ece-balic-perihan
Ece Baliç

17 Temmuz 2000 İzmir Bornova doğumludur. Genç ve güzel oyuncu yer aldığı Elif dizisinde Aslı öğretmen olarak rol almış ve gösterdiği performans ile çok da sevilmiştir.

Özel oyunculuk dersleri alarak kendini geliştirmeye devam eden genç oyuncu Tunay Göz’den ders almaya halen daha devam etmektedir.

Dizide Perihan rolü ile karşımıza çıkarak biraz hayalperest bir ruh hali ile performans göstermesi beklenmektedir.

 

Aylin Kılınçarslan (İsmet)

incir-agaci-aylin-kilincarslan-ismet
Aylin Kılınçarslan

1972 İzmir doğumludur. Oyunculuk eğitimlerini Bakırköylü Sanatçılar Derneği vasıtası ile kendi çabaları ile almıştır. Yer aldığı projelerde ise varlığını hissettirebilmiş tecrübeli oyunculardan biridir. Ebru Küçük Akar Menajerlik bünyesinde yer almaktadır.

Aylin Kılınçarslan daha önce oynadığı dizi ve filmler olarak baktığımızda: Medcezir isimli ünlü dizide rol aldığını görüyoruz. Bunu yanında Çiçero isimli yer filmde performans göstermiştir. Günlük dizi tecrübesi açısından referansı bulunan Aylin Kılınçarslan Aşkın Bedeli isimli günlük dizide oynamıştır.

 

Murat Demirkıranlardan (Şöhret)

incir-agaci-murat-demirkiranlardan-sohret
Murat Demirkıranlardan

Özellikle tiyatro oyuncusu olarak karşımıza çıkan tecrübeli oyuncu yer aldığı Bu Ne Biçim Müzikal ve Leylalar Mecnunlar isimli tiyatro oyunlarında kendini göstermiştir.

Halen daha birçok oyunda yer almayı aktif olarak sürdüren Murat Demirkıranlardan, İncir Ağacı dizisinde Şöhret karakteri ile İsmet’in Eş rolünü oynayacaktır.

 

Enzel Damla Tombak (Belgin)

incir-agaci-enzel-damla-tombak-belgin
Enzel Damla Tombak

1996 Ankara doğumludur. Daha öncesinde yer aldığı projeler arasında bulunan Beni Affet isimli günlük dizide göstermiş olduğu Burçin performansı ile bilinmektedir. Beğenilen oyuncu bununla birlikte Başkent Üniversitesi reklam filminde başarı ile oynamıştır.

Eğitimini Ordu Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü’nü tamamlayarak elde etmiştir. Henüz oldukça genç olan oyuncumuz dizide Belgin karakterine hayat vererek sevdası için çabalayan bir kadın olarak karşımıza çıkacak.

 

Buket İncigöz (Suzan)

incir-agaci-buket-incigoz
Buket İncigöz

Kendisi hakkında neredeyse hiç bilgi bulunmayan oyuncu ile ilgili bilgiler edinildikten sonra bu paragraf değiştirilecektir.

Şu an için bilindiği kadarı ile İncir Ağacı dizisinde Suzan rolünü oynayarak Ocak ailesinin başına bir işler çevirmeye çalışan kadın olarak karşımıza çıkıyor.

 

Fatih Hürkan (İpsiz Vefa)

incir-agaci-fatih-hurkan-ipsiz-vefa
Fatih Hürkan

14 Eylül 1971 İstanbul doğumludur. Başarılı oyuncunun asıl mesleği mühendislik alanındadır. Eğitimini İTÜ Makine Mühendisliği Bölümü’nü bitirerek elde etmiştir. 1998 yılında yer aldığı Best Model of Turkey yarışmasında elde ettiği 2. sıralaması ile gözler önüne çıkmıştır.

Birçok filmde yer almayı başaran ünlü oyuncun yer aldığı bazı projeler şu şekildedir: Survivor 2017’de Ünlüler grubunda yer almıştır ancak adada istenmeye kişi olarak elenmiştir, Taştan Kalp, Gölge Ekibi, Asla Unutma, Hanımhane, İzzet Kaptan ve Oğlu gibi filmlerde yer almıştır. Ancak bunların yanı sıra Kaçak isimli dizide Uğur rolü ile 3 bölüm oynamış, Sungurlar isimli dizide ise Şahmaran Yavuz rolü ile karşımıza çıkmıştır.

Dizide İpsiz Vefa olarak mahallede hakim kişi rolünde çıkacağı düşünülmektedir. Daha fazla bilgi için bizi ziyaret etmeyi unutma!

 

Mina Derman (İnci)

incir-agaci-mina-derman-inci
Mina Derman

Şu an için kendisi hakkında oldukça az bilgi bulunmaktadır, İncir Ağacı dizisinde İnci rolü ile karşımıza çıkacağı bilinmektedir. Narin ve kırılgan bir yapıda oynayacağı tahmin edilmektedir.

 

 

Ali Baba (Güntekin)

incir-agaci-ali-baba-guntekin
Ali Baba

İpsiz Vefa’nın en vefalı arkadaşı olarak yer almaktadır. Şu an için karakter hakkında daha fazla bilgi bulunmamaktadır.

 

 

 

Fatoş Polat (Mensude)

incir-agaci-fatos-polat-mensude
Fatoş Polat

Dizide Perihan’ın sırdaşı olarak bilinmektedir. Ancak Perihan’a nazaran daha saf ve iyi niyetli olması sebebi ile bir noktadan sonra Perihan’ı durdurmaya yeltenip yeltenmeyeceği konusunda bilgiler mevcut.

 

 

 

Umut Açabuğa (Kahveci Recep)

incir-agaci-umut-acabuga-kahveci-recep
Umut Açabuğa

Dizide mahalle kahvecisi olarak rol almaktadır. Kendisi hakkında bilgiler azdır, ancak dizi içerisinde neşeli yapısı ile ön plana çıkmaya hazırlanıyor.

incir-agaci-ismail
İsmail

 

 

İsmail

İpsiz Vefa’ya karşı boyun eğer mi eğmez mi hep birlikte göreceğimiz bir yan kol oyuncusu olarak karşımıza çıkacak.

 

 

Jale

incir-agaci-jale
Jale

Dizide Jale rolünü üstlenecek kişi için şu anda pek bir bilgi bulunmamakta, ancak Suzan karakterinde kurtulma planları yapan bir rol içerisinde göreceğiz. İncir Ağacı oyuncuları ile ilgili daha fazla bilgi ile karakter güncel hale getirilecektir.

 

 

 

 

Çırak Ali

incir-agaci-cirak-ali
Çırak Ali

İncir Ağacı dizisinin senaryosu ve hikayesi odağında başlangıç noktası olarak görünen karakter. Ancak henüz tam olarak nasıl bir hikaye olacağı ve hikayede nasıl merkez odağı olacağı konusunda yeterli bilgi bulunmamaktadır.

 

 

 

Yılmaz Ceylan (Şefik)

incir-agaci-yilmaz-ceylan-sefik
Yılmaz Ceylan

Dizide Jale’yi Suzan karakterinde korumaya çalışan Şefik rolü ile bir görev alacaktır. Yılmaz Ceylan daha öncesinde Kod Adı Reaksiyon ve Abluka isimli filmlerde yerde almıştır. Hakkında daha fazla bilgi maalesef bulunmamaktadır.

 

 

incir-agaci-eren-pekgoz-tarik-ogretmen
Eren Pekgöz

 

Eren Pekgöz (Tarık Hoca)

28 Mayıs 1988 doğumludur. Haliç Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü başarı ile bitirerek eğitimini tamamlamıştır. Tatlı Bela isimli sinema filminde yer alarak kendini Türkiye’ye göstermiştir. İncir Ağacı oyuncuları içinde öğretmen rolü ile karşımıza çıkacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz