Ana Sayfa Sevgili Geçmiş Sevgili Geçmiş Nerede Çekiliyor? Dizi Seti Nerede?

Sevgili Geçmiş Nerede Çekiliyor? Dizi Seti Nerede?

Star TV‘nin merakla beklenen dizisi Sevgili Geçmiş nerede çekiliyor? Dizi seti hangi ilde kuruldu? İzmir’in neresinde çekimler yapılıyor?

Süreç Film tarafından Star TV ekranları için hazırlanan Sevgili Geçmiş dizisi için set çalışmaları son hızla devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde set kurulumu tamamlandı ve çekimler başladı!

Sevgili Geçmiş Nerede Çekiliyor?

Dizi için uygun yer arayan yapımcı ekip sonunda İzmir‘i bu çekimler için uygun buldu. Bunun ardından Urla ilçesine bağlı Kuşçular köyü için set kurma işlemi başlatıldı.

sevgili-gecmis-ece-uslu
Ece Uslu

Yönetmen koltuğunda Aydın Bulut‘un bulunduğu dizi için senaryo yazarlığını Funda Alp kaleme almaktadır. Müthiş bir senaryo ile karşımıza çıkmaya hazırlanan dizi için çekimler Kuşçular köyünde devam etmektedir.

Bunun yanında bir süre Kuşçular köyünde çekimler devam ettikten sonra set İstanbul‘a taşınacak. Henüz çekimler devam ederken Kuşçular köyüne ziyarete gitmek isteyen ziyaretçilerimiz olabilir. Bunun için dizi seti ile iletişime geçmekte fayda var, lütfen sanatçılarımızı bu konuda rahatsız etmekten kaçınalım.

Geçmiş dönemde birbirlerine deliler gibi aşık iki genç bir sebepten dolayı ayrı düşerler ve yıllar sonra İstanbul’da karşılaşırlar. Birçok sefer geçmişe gidiş sahnesi bulunan dizi büyük bir merakla bekleniyor.

sevgili-gecmis-emre-kinay
Emre Kınay

Sevgili Geçmiş dizisi oyuncuları ile ilgili şu an için kadroda bulunan kişiler: Ece Uslu, Emre Kınay, Seçkin Özdemir, Sevda Erginci Çiçek Acar Burak Çelik, Zeynep Gülmez, Burak Demir ve Elifcan Ongurlar olarak görünmektedir.

Tüm oyuncular birbirinden başarılı ve özellikle Ece Uslu ile Emre Kınay‘ın başrol oyuncusu olması sebebi ile büyük ilgi duyulmaktadır. Dizi için düşünülen yayın tarihi Ekim olarak düşünülmektedir. Dizi bir aksilik çıkmaz ise Ekim ayından itibaren Star TV ekranlarında seyircisi ile buluşmaya hazırlanıyor!

Sevgili Geçmiş dizi seti için ziyaret etmeyi düşünür müsünüz? (İzmirli okuyucularımız ne dersiniz?)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz