Ana Sayfa Sevgili Geçmiş Sevgili Geçmiş Mahir Denizhan Kimdir? Burak Çelik Dizileri

Sevgili Geçmiş Mahir Denizhan Kimdir? Burak Çelik Dizileri

sevgili-gecmis-mahir-denizhan-kimdir-burak-celik-dizileri
Sevgili Geçmiş Mahir Denizhan Kimdir?

Sevgili Geçmiş dizisinin delikanlı ve yakışıklı erkeği Mahir Denizhan kimdir? Karaktere can veren Burak Çelik dizileri, yaşı, sevgilisi?

Süreç Film tarafından yönetilen proje Star TV ekranlarında yayınlanmak üzere hazırlanmaktadır. Dizinin yönetmen koltuğunda Aydın Bulut bulunurken, senaryo kaleminde ise Funda Alp gibi tecrübeli isimler bulunmaktadır. Hal böyle olunca ilgi çekici bir dizi olmaması işten bile değildir. Yani bizim görüş açımıza göre bu şekilde.

Sevgili Geçmiş dizisi senaryosunun gizemli olması dışında oldukça da tecrübeli ve ilgi çekici isimleri bünyesinde bulunduruyor. Sıra sıra tüm oyuncuları ve karakterleri tanıtma kararı aldık. Sıradaki isim Mahir Denizcan karakteri oldu. Bu karaktere hayat veren isim ise Burak Çelik oldu. Hadi birlikte bakalım.

Minik bir not, Sevgili Geçmiş dizisinin tüm oyuncu liste halinde ve güncel kadro olarak sizler için sunuldu. Keyifli bir makale oldu. İlginizi çekerse lütfen bir göz gezdiriniz: Sevgili Geçmiş Tüm Oyuncular

Sevgili Geçmiş Mahir Denizhan Kimdir?

Mahir kendi halinde bir erkek olarak karşımıza çıkıyor. Küçük yaşında anne ve babasını küçük zaman aralıkları ile kaybedince çok yalnız hissediyor kendini. Belirli süre sonra bu yalnızlığa da alışıyor. Hatta yalnızlığı seviyor da denebilir.

Marangozluk işleri ile uğraşır. Maharetli bir marangoz olarak da bilinir. Bunun yanında ciddi anlamda yakışıklı bir erkek olduğu için aslına bakarsanız kızların ilgisini çekiyor. Ancak yalnız kalmaya alışmış olmasının ve aslında içten içe de İpek’e karşı bir şeyler hissetmesi sebebi ile diğer kızlardan uzak durmayı tercih ediyor.

Hikaye örgüsü başlarken Azra girer hayatına. Mahir’in hayatı bir anda değişiverir. Azra da Mahir’den ilk görüşte hoşlanmıştır. Bundan sonraki kısımlarda Mahir, Azra ve İpek arasında nasıl bir etkileşim olacaktır, birlikte diziyi izleyerek göreceğiz.

Burak Çelik (Mahir Denizhan)

sevgili-gecmis-burak-celik-mahir
Burak Çelik

Yaşı: 21 Temmuz 1992
Boyu: 1.90 m
Kilosu: 82 kg
Göz Rengi: Mavi
Eşi-Sevgilisi: Bilinmiyor
Instagram Adresi: burakcelikofficial

21 Temmuz 1992 İstanbul doğumludur. Genç oyuncu fiziği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran ve aynı zamanda başarılı oyunculuk performansı gösteren biridir. Eğitimini Sadri Alışık Kültür Merkezi Oyunculuk Eğitimi alarak tamamlamıştır.

Best Model of Turkey ve Best Model of the World yarışmalarında birinci seçilerek bir süre modellik yapmıştır. Türk dizileri ile ilk tanışması Hayat Sevince Güzel isimli dizide Barış karakterini canlandırarak olmuştur.

Burak Çelik dizileri, daha önce oynadığı diziler nelerdir:

  • Hayat Sevince Güzel (Barış)
  • Karagül (Serdar Kılıçoğlu)
  • Kara Yazı (Erdem Demir)
  • Söz (Selim)

Küçük yaşından beri yalnızlık çeken ve İpek‘ten hoşlanan Mahir hakkında ne düşünüyorsunuz? Peki, Azra ne yapsın, etkilendiği çocuğun peşini bıraksın mı? Yorum yapmayı unutmayınız 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz