Ana Sayfa Sevgili Geçmiş Sevgili Geçmiş Kenan Soykan Kimdir? Burak Yamantürk

Sevgili Geçmiş Kenan Soykan Kimdir? Burak Yamantürk

sevgili-gecmis-kenan-soykan-kimdir-burak-yamanturk
Sevgili Geçmiş Kenan Soykan Kimdir?

Sevgili Geçmiş dizisinin tehlikeli adamı Kenan Soykan kimdir? Karaktere oyunculuğu ile hayat veren Burak Yamantürk dizileri, yaşı, sevgilisi?

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Sevgili Geçmiş karakterlerini paylaşmaya devam ediyoruz. Sıradaki isim Kenan Soykan oldu. Karakteri performansı ile hayata geçiren Burak Yamantürk hakkında da bilgiler vereceğiz.

Minik bir not, Sevgili Geçmiş dizisi tüm oyuncu kadrosu hakkında bilgi almak isterseniz güzel bir liste hazırladık. Göz gezdirmek için lütfen tıklayınız: Sevgili Geçmiş Tüm Oyuncular

Sevgili Geçmiş Kenan Soykan Kimdir?

Kenan oldukça maharetlidir desek yerinde olur. Başından birçok aşk macerası geçen Kenan aşktan hiç usanmamıştır. Biraz ayran gönüllüdür desek uygun olacaktır. Kenan aynı zamanda tehlikeli bir mizaca da sahiptir. Yıllar boyunca kendi ayaklarının üzerinde durmayı başarmış ancak bunu gerçekleştirirken doğru düzgün işler ile ilgilenmemiştir.

Kenan Soykan alavere işlerle uğraşmıştır. Çek senet işleri yapar, gayri meşru işlerle ilgilenir. Haliyle bu işler tehlikeli ve yanlıştır ancak Kenan yıllar boyunca yapmaya devam ettiği için bundan korkmamaktadır.

Gönülden gönüle koşan Kenan bir gün Deren ile karşılaşır. Deren’den çok hoşlanır ve kendisine aşık olur. Deren, şehirli bir kızdır. Eğitimi yerindedir. Bir nevi sevgili Kenan’ın tam tersidir diyelim. Aralarında nasıl bir aşk hikayesi olur yoksa bir zorlamaya mı kurban gider bu konu hakkında bilgileri, diziyi izleyerek göreceğiz.

Burak Yamantürk (Kenan Soykan)

sevgili-gecmis-burak-yamanturk-kenan
Burak Yamantürk

Yaşı: 23 Aralık 1983
Boyu: 1.80 m
Kilosu: 75 kg
Göz Rengi: Kahverengi
Eşi-Sevgilisi: Özge Özpirinçci
Instagram Adresi: burakyamanturk

23 Aralık 1983 İzmit doğumludur. Başarılı oyuncu eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi modern Dans Bölümü’nü başarı ile bitirerek tamamlamıştır. Türk dizileri ile tanışması Tatar Ramazan dizisi ile olmuş diyebiliriz ve burada Elmas rolü ile karşımıza çıkmıştır.

Başarılı oyuncu tiyatro oyunlarında ve birçok dizide yer alarak adından söz ettirmeyi başarmıştır. Gösterdiği performans beğenilmiş ve birçok teklif almaya da devam etmektedir.

Burak Yamantürk dizileri, daha önce oynadığı diziler ile ilgili bir liste hazırladık:

  • Tatar Ramazan (Elmas)
  • Yasak (Nejat)
  • Hayat Yolunda (Dr. Selim Savaş)
  • Acı Aşk (Mehmet)
  • Kayıt Dışı (Arda)

Sizce tıp fakültesini iyi derece ile bitiren Deren, Kenan Soykan‘a bakar mı? Kenan ile ilgili düşüncelerinizi yorum yapmayı unutmayınız 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz