Ana Sayfa Sevgili Geçmiş Sevgili Geçmiş Sinan Malik Kimdir? Seçkin Özdemir Dizileri

Sevgili Geçmiş Sinan Malik Kimdir? Seçkin Özdemir Dizileri

sevgili-gecmis-sinan-malik-kimdir-seckin-ozdemir-dizileri
Sevgili Geçmiş Sinan Malik Kimdir?

Sevgili Geçmiş dizisinin yakışıklı denizcisi Sinan Malik kimdir? Karaktere oyunculuğu ile hayat veren Seçkin Özdemir dizileri, sevgilisi?

Zamanla güzel bir izleyici kitlesi yakalayan Sevgili Geçmiş dizisi içinde yakışıklı mı yakışıklı bir karakter ile devam ediyoruz. Tüm karakterler hakkında bilgi verirken ardından da bu karakterlere performansı ile can veren oyuncular hakkında bilgi vermeye devam ediyoruz. Sıradaki karakter Sinan Malik oluyor!

Aydın Bulut yönetmenliğinde ve senaryo kısmında ise Funda Alp öncülüğünde güzel ve gizemli konularla ile karşılaşacağız. Aşk, dram ve gizem. Güzel bir üçlü olarak görünüyor. Karakterler ise birbirinden ilgi çekici, her biri ayrı telden. Bakalım nasıl bir melodi işiteceğiz?

Minik bir not, Sevgili Geçmiş tam oyuncu listesi, ful cast olarak paylaşım yaptık. Eğer göz gezdirmek isterseniz lütfen tıklayınız: Sevgili Geçmiş Tüm Oyuncular

Sevgili Geçmiş Sinan Malik Kimdir?

Gülü bir iradeye ve sağlam bir fiziğe sahip bir karakterdir. Geçmişte özellikle babası yüzünden ciddi anlamda karışık ve kötü bir çocukluk geçirmiştir. Bunlar da yetmez gibi gençlik zamanlarında yine başından kötü olaylar geçer ve 5 yıl kadar hapiste yatar.

Hapisten çıktıktan sonra en büyük tutkusu olan denizlere açılır. Denizlerde, gemide çalışması sebebi ile güçlü bir vücuda sahip olmuştur. Yakışıklı olduğu da su götürmez bir gerçektir.

Bir gün bir telefon alır ve memleketine geri dönmesi, geçmişte üzeri örtünmüş olan her şeyi sonuca bağlamak için tüm azmi ile orada bulunması gerekir. Bu sefer işler düzgün ve tutarlı bir şekilde sonuçlanmalı.

Para ile ilgili bir derdi olmayan hatta parayı sevmez desek yeridir, dürüst bir insandır Sinan. Bunun yanında tüm bu karışıklığın arasında gönlünü İpek’e kaptıracaktır. Ancak bu aşkı nasıl sonuçlanır dizide izleyerek göreceğiz.

Seçkin Özdemir (Sinan Malik)

sevgili-gecmis-seckin-ozdemir-sinan
Seçkin Özdemir

Yaşı: 25 Ağustos 1981
Boyu: 1.81 m
Kilosu: 74 kg
Göz Rengi: Mavi
Eşi-Sevgilisi: Bilinmiyor
Instagram Adresi: seckinozdemir

25 Ağustos 1981 İstanbul doğumludur. Sevgili oyuncu yakışıklığı ile göz kamaştırıcıdır. Eğitimini Kocaeli Üniversitesi İktisat Bölümü’nü başarı ile bitirerek tamamlamıştır. Oyunculuk ve sanat dünyası ile tanışması Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde gerçekleşmiştir. Burada oyunculuk dersleri alan Seçkin Özdemir daha sonrasında dizi ve filmlerde rol alarak performans göstermiştir.

Türk dizileri ile ilk tanışması olarak Yaban Gülü dizisi gösterilebilir, 2008 yılında oynadığı dizide Burak rolü ile karşımıza çıkmıştı. Gösterdiği performans beğenilince birçok dizi ve filmde yer almış başarılı bir oyuncu olarak karşımıza çıkıyor.

Seçkin Özdemir dizileri, daha önce oynadığı diziler:

  • Yaban Gülü (Burak)
  • Al Yazmalım (İlyas Avcı)
  • Muhteşem Yüzyıl (Leo)
  • Bir Aşk Hikayesi (Korkut Ali)
  • Günahkar (Ali Yusuf)
  • Racon (Adnan Korhan)
  • Acı Aşk (Bulut Ocak)
  • Kiralık Aşk (Pamir)
  • Ateşböceği (Barış Buka)
  • Can Kırıkları (Aslan Erçetin)

Sinan Malik hakkındaki düşünceleriniz neler? Gerçekten yakışıklı ve karizmatik tamam ama karakter olarak beğeniyor musunuz? Yorum yapmayı unutmayınız 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz