Ana Sayfa Sevgili Geçmiş Sevgili Geçmiş Doktor Deren Kutlu Kimdir? Melis Sezen Yaşı

Sevgili Geçmiş Doktor Deren Kutlu Kimdir? Melis Sezen Yaşı

sevgili-gecmis-doktor-deren-kutlu-kimdir-melis-sezen-yasi
Sevgili Geçmiş Doktor Deren Kutlu Kimdir?

Sevgili Geçmiş dizisinde merak edilen Doktor Deren Kutlu karakteri kimdir? Oyunculuğu ile hayat veren Melis Sezen dizileri, yaşı, sevgilisi?

Süreç Film‘in beğenilen dizisi Sevgili Geçmiş ile devam ediyoruz. Giderek büyük izleyici kitlesi elde etmeye devam eden dizinin çekimleri Urla‘da devam etmektedir. Yönetmen koltuğunda Aydın Bulut oturmaktadır ve senaryo yazarı ise Funda Alp olmuştur.

Dizinin tüm karakterleri kendine has ve her biri farklı özelliklerde bireyler. Tanıtacağımız sıradaki karakter Doktor Deren Kutlu oldu. Tıp fakültesini başarı ile bitiren akıllı bir kızdır. Bunun ardından karaktere oyunculuğu ile hayat veren Melis Sezen hakkında detaylar paylaşacağız. Sevgilisi, instagram adresi ve daha önce yer aldığı projeler hakkında bilgiler bulacaksınız.

Minik bir not, Sevgili Geçmiş dizisinin tüm oyuncuları güncel oyuncu kadrosu liste halinde paylaşıldı. Göz gezdirmek isterseniz lütfen tıklayınız: Sevgili Geçmiş Tüm Oyuncuları

Sevgili Geçmiş Doktor Deren Kutlu Kimdir?

Başarılı ve aklını kullanan bir kadındır. Kendi ayaklarının üstünde durmayı başarmış, güçlü karakterli bir kadındır. Bu sebeple bir olayla karşılaşması halinde yapacağı şeyler aslına bakarsanız bellidir. Çünkü belirli kurallara göre yaşamını devam ettirmiştir. Bu sebeple olaylar cereyan ederken kalıplarını yıkmaya başlayacak. Giderek daha özgür düşünceli hale gelecektir.

Belirli disiplinlere göre yaşamını devam ettirdiğinden dolayı hiç aşk peşinde koşmamıştır veya aşık olmamıştır. Aslına bakarsanız buna fırsatı olmamıştır desek daha yerinde bir tabir olacaktır. Tıp fakültesini iyi bir derece ile bitirmesi dolayısı ile gençliğinin önemli bir kısmı eğitim ile geçmiştir. Ancak hayat sürprizlerle doludur Kenan’ı görmesi ile aşkın kucağına düşecektir.

Deren için hayat yeni insanlar tanımayı ve yeni yaşam biçimini nasıl değerlendireceği ile alakalıdır. Olaylar neticesinde duygusal olarak yüklenmiş hissedecek ve davranışlarında farklılıklar meydana gelecek. Her zaman ki kuralların ve disiplinlerin bu olaylar karşısında çaresiz kaldığını görüp duruma göre şekil alacaktır, ya da almak zorundadır.

Melis Sezen (Deren Kutlu)

sevgili-gecmis-melis-sezen-deren
Melis Sezen

Yaşı: 2 Aralık 1993
Boyu: 1.69 m
Kilosu: 54 kg
Göz Rengi: Kahverengi
Eşi-Sevgilisi: Bilinmiyor
Instagram Adresi: melisssezen

2 Aralık 1993 İstanbul doğumludur. Eğitimini Koç Üniversitesi Medya ve Görsel Sanatlar Bölümü’nü okuyarak tamamlamaktadır. Genç oyuncuyu Leke dizisinden Yasemin Adıvar karakteri ile tanımaktayız. Ancak dizi dünyası ile tanışması Hayat Bazen Tatlıdır dizisi ile gerçekleşmiş olup burada Asya karakterine performansı ile hayat vermişti.

Melis Sezen dizileri, daha önce oynadığı diziler:

  • Hayat Bazen Tatlıdır (Asya)
  • Siyah İnci (Ebru)
  • İçten Sesler Korosu (Öykü)
  • Leke (Yasemin Adıvar)

Sevgili Geçmiş dizisindeki Doktor Deren Kutlu hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum yazmayı unutmayınız 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz