Ana Sayfa Sevgili Geçmiş Sevgili Geçmiş İpek Gencer Kimdir? Sevda Erginci Dizileri

Sevgili Geçmiş İpek Gencer Kimdir? Sevda Erginci Dizileri

sevgili-gecmis-ipek-gencer-kimdir-sevda-erginci-dizileri
Sevgili Geçmiş İpek Gencer Kimdir?

Sevgili Geçmiş dizisinin hırslı karakteri İpek Gencer kimdir? Karaktere performansı ile hayat veren Sevda Erginci dizileri, sevgilisi?

Süreç Film yapımcılığı tarafından üstlenilen dizinin yönetmen koltuğunda Aydın Bulut oturmaktadır. Senaryo tarafında kalem tutan isim ise Funda Alp olmuştur. Star TV için hazırlanan Sevgili Geçmiş dizisi konusu itibari ile ilgi çekici bir hal aldı. Yalnızca gizemli konusu değil tecrübeli isimleri de kadrosunda bulundurduğu için merakla bekleniyor.

Yasak Elma dizisinin sonlanması ile ve başrol oyuncusu olarak Onur Tuna ile olan beraberliği bitmiş oldu. Hal böyle olunca dizi tekliflerini değerlendiren genç oyuncu Sevgili Geçmiş dizisi ile anlaşma sağlamıştı. Dizinin tüm karakterleri ilgi çekici görünüyor, biz de tüm karakterler hakkında bilgiler vermek için kolları sıvadık. Sıradaki isim İpek Gencer!

Minik bir not, Sevgili Geçmiş dizisinin tüm oyuncuları liste halinde sunuldu. Eğer göz gezdirmek isterseniz güncel liste için tıklayınız: Sevgili Geçmiş Güncel Oyuncu Listesi

Sevgili Geçmiş İpek Gencer Kimdir?

Hırslı ve kendi ayaklarının üzerinde durmayı başarmış yere sağlam basan bir kadındır. Tüm bunlara rağmen çok duygusal bir yapısı olduğunu da belirtelim. Durum ve olaylar karşısında kimi zaman duygularına engel olamıyor ve hırslı yapısı itibari ile de başına gelmedik kalmıyor. Daha dikkatli ve tutarlı davranışlarda bulunması icap ediyor.

Güneşli Bahçe’ye evlatlık olarak verilen ve 3 kız kardeşten ortancası olan İpek üniversite eğitimini bitirdikten sonra Tekin Malik’in yanında çalışmaya başlar ve arasındaki yüksek yaş farkına rağmen sevgili olurlar. Evlatlık verildiğini kapısında bulduğu gizemli bir mektup gelinceye kadar bilmemektedir. Hırslı karakterimiz bu andan sonra işin sırrını çözmek için hikayeye start verecektir.

Duygusal yapısı onun üzücü durumlarda fazla kırılmasına yol açacak ancak tam aksini söylemek de mümkündür; sevindirici haberler ışığında ciddi anlamda mutluluk duyacaktır. Duygusal konularda enlerde yaşadığını belirtmek gerekir.

Sevda Erginci (İpek Gencer)

sevgili-gecmis-sevda-erginci-ipek
Sevda Erginci

Yaşı: 3 Ekim 1993
Boyu: 1.62 m
Kilosu: 53 kg
Göz Rengi: Kahverengi
Eşi-Sevgilisi: Bilinmiyor
Instagram Adresi: sevdaerginci

3 Ekim 1993 İstanbul doğumludur. Henüz genç olan oyuncu tecrübe kazanarak dizi-film ve tiyatro oyunlarında yer almaya devam ediyor. Devlet Konservatuvarını bitirmiştir. Özel oyunculuk dersleri almaya halen daha devam etmektedir. Ayrıca tiyatro oyunları ile tanışması 15 yaşına dayanmaktadır. Semaver Kumpanya’da tiyatro oyunları oynamıştır.

Oyunculuk hayatında diziler ile tanışması Karagül dizisinde Ayşe Özalp karakterini canlandırması ile başlamıştır. Başarı ile performans gösterdikten sonra hiç ara vermeden diğer projelere atılmıştır. Başarılı ve hırslı bir kadındır.

Sevda Erginci dizileri, daha önce oynadığı diziler:

  • Karagül (Ayşe Özalp)
  • Hayat Bazen Tatlıdır (Kara Sevda)
  • Ver Elini Aşk (Ayperi Erdem)
  • Yasak Elma (Zeynep Yılmaz)

İpek karakteri hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Yorum yapmayı unutmayınız 🙂

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz