Ana Sayfa Sevgili Geçmiş Sevgili Geçmiş Cahide Esen Karalar Kimdir? Ece Uslu Dizileri

Sevgili Geçmiş Cahide Esen Karalar Kimdir? Ece Uslu Dizileri

sevgili-gecmis-cahide-esen-karalar-kimdir-ece-uslu-dizileri
Sevgili Geçmiş Cahide Esen Karalar Kimdir?

Sevgili Geçmiş dizisinde çok merak edilen Cahide Esen Karalar kimdir? Neden hapse girmiştir. Ece Uslu dizileri, yaşı, boyu, sevgilisi.

Süreç Film tarafından gizemi bol bir dizi ile karşı karşıyayız. Star TV ekranları için hazırlanan dizide çok merak edilen bir karakter vardır. Cahide Esen Karalar karakteri gizemli ve büyük acılar çekmiş olarak karşımıza çıkar. Meraklı izleyicilerimize bu karakter hakkında bilgiler vereceğiz. Tüm Sevgili Geçmiş dizisindeki karakterler için bilgilendirici metinler yayınlamaya devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

Minik bir not, Sevgili Geçmiş dizisindeki tüm oyuncuları güncel liste şeklinde görmek isterseniz sizler için hazırladığımız güzel bir makalemiz var. Göz gezdirmek için lütfen tıklayınız: Sevgili Geçmiş Tüm Oyuncu Kadrosu

Sevgili Geçmiş Cahide Esen Karalar Kimdir?

Gerçekten zorluklara göğüs gerebilecek güçlü bir karakter olarak karşımıza çıkmaktadır. İçsel anlamda oldukça sağlam kalabilmeyi başarmış bir kadındır. Çektiği acılara rağmen halen daha dimdik durmak için gayret gösteren Cahide kızlarını da çok sevmektedir.

Geçmişte kıskandıracak derecede güzel bir hayatı bulunan Cahide, kocasını sevmektedir ve 3 kızı ile mutlu mesut yaşamaktadır. Ancak terslikler peşini bırakmaz ve kocasının ölümü neticesinde dünyası başına yıkılır. Kocasının ölümünden Cahide sorumlu tutularak 24 yıl gibi bir hapis kararı ile infazına karar kılınır.

Cahide’nin suçsuz yere (ilerleyen bölümler ile daha anlaşılır hale gelecek) yıllarca hapis yatması ona müthiş ve çelik gibi sinirler vermiştir. Ağır ve olgun bir kadın haline gelmiştir. Hapse düşmeden evvel geride bıraktığı çocukları zorluk çekmesin diye çocuklarını yetimhaneye verir ve verdiğinde bu kızlar henüz 3 yaşında, 2 yaşında ve 6 aylıktır. Minik yavrularından ayrılan Cahide’nin içinde fırtınalar kopmaktadır.

Güçlü ve acılarla yoğrulmuş bir kadın olarak karşımıza çıkan Cahide, gelecekte nasıl bir oyun kuracaktır, olayları nasıl deşifre edecektir. İşte tüm gizemli hikaye de burada başlamaktadır.

Ece Uslu (Cahide Esen Karalar)

sevgili-gecmis-ece-suslu-cahide
Ece Uslu

Yaşı: 9 Eylül 1974
Boyu: 1.68 m
Kilosu: 55 kg
Göz Rengi: Yeşil
Eşi-Sevgilisi: Serkan Şenalp
Instagram Adresi: eceusluofficial

9 Eylül 1974 İzmir doğumludur. Tecrübeli ve başarılı oyuncular arasında geçer. Oldukça fazla tiyatro oyununda yer alan oyuncunun Türk televizyonlarında yayınlanan diziler ile ilk tanışması Kara Melek dizisinde Şule Saylan rolü ile olmuştur.

Gösterdiği performanslar çok beğenilen oyuncu için özellikle birçok film karakteri için teklif geldi. Dizilere daha sonra önem veren oyuncu için yalnızca dizilerden oluşan bir liste hazırladık.

Ece Uslu dizileri, daha önce oynadığı diziler nelerdir:

  • Kara Melek (Şule Saylan)
  • Fırat (Melek)
  • Zerda (Zerda)
  • Ölümüne Sevdalar (Nina)
  • Elveda Derken (Lale)
  • Kızım Nerede (Suna Demiray)
  • Karagül (Ebru)
  • Dayan Yüreğim (Elvan)

Sevgili Geçmiş dizisindeki Cahide karakteri hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum ile belirtmeyi unutmayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz