Ana Sayfa Sevgili Geçmiş Sevgili Geçmiş Çilem Akan Kimdir? Elifcan Ongurlar Dizileri

Sevgili Geçmiş Çilem Akan Kimdir? Elifcan Ongurlar Dizileri

sevgili-gecmis-cilem-akan-kimdir-elifcan-ongurlar-dizileri
Sevgili Geçmiş Çilem Akan Kimdir?

Sevgili Geçmiş dizisinin kendi halinde kadını Çilem Akan kimdir? Karaktere oyunculuğu ile hayat veren Elifcan Ongurlar dizileri, sevgilisi?

Süreç Film tarafından üstlenilen dizi Star TV ekranlarında yayınlanmak üzere hazırlanmaktadır. Büyük bir izleyici kitlesi elde edeceğe benzeyen Sevgili Geçmiş, oyuncuları ile de dikkat çekmeyi başardı. Oldukça tecrübeli isimleri barındıran kadro gerçekten görmeye değer.

Tüm karakterleri birer birer tanıtmak için kolları sıvadık. Bunun yanında karakterlere oyunculuğu ile can veren değerli ünlüler hakkında da bilgiler vermek istedik. Yorum yapmayı unutmayınız.

Minik bir not, Sevgili Geçmiş dizisinin tüm oyuncuları güncel kadro şeklinde liste olarak sunuldu. Göz gezdirmek isterseniz lütfen tıklayınız: Sevgili Geçmiş Ful Cast

Sevgili Geçmiş Çilem Akan Kimdir?

Çilem aslında kendi halinde bir kadındır. Kendi ailesini kurup mutlu mesut yaşamak ister. Monotonlaşmış bir hayata sahiptir. Ancak olaylar örgüsü işlenmeye başlayınca Çilem’in başına hiç ummadığı şeyler gelir. Çilem’in artık eskisi gibi bir hayata devam etmesi mümkün değildir.

Dizide bahsi geçen ve birbirini tanıma fırsatı elde edememiş üç kız kardeşten en küçük olanıdır. Saf ve temiz görünüme sahiptir. Aslına bakarsanız da öyledir. Ancak olaylar yaşanmaya başladığı zaman da bu saf görünüşün ardına gizlenir ve buna göre davranışlarda bulunur. Bir nevi savunma mekanizması, saflığa yatmak gibi düşünebiliriz.

Küçüklüğünden beri Azra ile beraber büyümüştür. Birlikte de yaşamaktadır. Çilem’in güvendiği ve sevdiği kişi Azra’dır. Onunla da iyi anlaşmaktadır.

Elifcan Ongurlar (Çilem Akan)

sevgili-gecmis-elifcan-ongurlar-cilem
Elifcan Ongurlar

Yaşı: 7 Haziran 1993
Boyu: 1.70 m
Kilosu: 53 kg
Göz Rengi: Yeşil
Eşi-Sevgilisi: Bilinmiyor
Instagram Adresi: elifcanongurlar

7 Haziran 1993 İstanbul doğumludur. Genç oyuncunun ilk oyunculuk performansı Ateşin Düştüğü Yer ismindeki 2012 yapımı filmde olmuştur. Burada Ayşe karakterine hayat vermişti. Bunun yanında eğitimini Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nü başarı ile bitirerek elde etmiştir.

İlk oyunculuk deneyimi elde ettiği dizi ise Kayıp Şehir dizisi olup burada Seher rolü ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış bir genç oyuncudur. Yer aldığı projelerde gösterdiği performans sevilen oyuncu daha sonraları dizilerde oynamaya devam etmiştir.

Elifcan Ongurlar dizileri, daha önce oynadığı diziler hakkında bir liste:

  • Kayıp Şehir (Seher)
  • Kara Ekmek (Mine)
  • Kiralık Aşk (Fikret Gallo)
  • Kızlarım İçin (Sumru)

Çilem hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yapmayı unutmayınız 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz